Судове рішення #4140652

Справа № 2-435 2008 p.

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

18.04.2008 р.                                                                              Пологівський районний суд

Запорізької області

у складі: головуючого судді                                                     Богданенка І.Ю.

при секретарі                                                                              Кузнєцовій О.М.

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в м.  Пологи цивільну справу за позовом ОСОБА_1 доОСОБА_2 про визнання права власності,

 

встановив:

 

23 липня 1998 року позивач придбав на підставі договору купівлі - продажу 4/5 частини квартири АДРЕСА_1.

В цій же квартирі 1/5 частина належить відповідачу. Який успадкував її від померлого батька - ОСОБА_5,  який помер ІНФОРМАЦІЯ_1,  свідоцтво про право на спадщину за законом від 28.03.2008 року.

ОСОБА_3 та ОСОБА_4  відмовились від 1/5 частини в цій квартирі на користь відповідача після смерті його батька.

29.03.2008 року відповідач продав позивачу належну йому 1/5 частину квартири за 10000 грн,  що підтверджується розпискою,  але від нотаріального оформлення правочину купівлі - продажу частки квартири ухиляється.

Позивач вступив в права володіння 1/5 частини квартири,  а відповідач отримав за неї гроші. Тобто виконав всі вимоги угоди,  яку здійснили сторони.

В теперішній час,  ОСОБА_1 бажає оформити право власності щодо належної йому квартири,  але в зв'язку з тим,  що договір купівлі - продажу 1/5 частини квартири не був нотаріально посвідчений,  зробити цього не може.

В судовому засіданні позивач,  наполягає на задоволенні позову,  просить суд,  на підставі  ст.  220 ЦК України,  визнати правочин купівлі - продажу 1/5 частини квартири АДРЕСА_1 здійснений з відповідачем дійсним.

В судовому засіданні відповідач визнає позовні вимоги.

Вивчивши матеріали справи,  вислухавши пояснення позивача і оцінивши докази,  суд знаходить,  що позов обґрунтований і підлягає задоволенню в зв'язку з тим,  що сторони домовились щодо всіх суттєвих умов,  і відбулося повне виконання договору купівлі-продажу.

На підставі наведеного,  керуючись  ст.  220 ЦК України,   ст.  ст.  10, 57, 212, 215,  294 ЦПК України,  суд,  -

 

2

ВИРІШИВ:

 

Визнати за ОСОБА_1 право власності на 1/5 частину квартири АДРЕСА_1,  що належала ІНФОРМАЦІЯ_2.

Рішення може бути оскаржене до Запорізького апеляційного суду протягом двадцяти днів з дня подачі заяви на таке оскарження,  яка подається до суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація