Судове рішення #41375264

Справа № 487/1207/15-ц

Провадження № 2-н/487/230/15

СУДОВИЙ НАКАЗ

Іменем України

02.03.2015 року м. Миколаїв

Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Біцюк А.В., розглянувши заяву Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, розмір якої станом на 01.10.2015 складає 4242 грн. 46 коп., відповідно до ст. 96 Цивільного процесуального кодексу України,

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути у солідарному порядку з ОСОБА_1 (ІН НОМЕР_1), ОСОБА_2 (ІН НОМЕР_2), що мешкають за адресою: АДРЕСА_1, на користь Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал» ( вул. Чигрина, 161, м. Миколаїв (р/р 26009412783 в ВАТ «Райффайзен банк Аваль», МФО 380805, ЄДРПОУ 31448144), суму заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення в розмірі 3664 грн. 96 коп., а також сплачений судовий збір у розмірі 121 грн. 80 коп. з кожного.

2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.


СУДДЯ А.В. БІЦЮК

м.п.

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального Кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Відповідно до статті 106 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання. Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом у порядок та строки, що передбачені ст. 105-1 ЦПК України.

Судовий наказ набрав чинності "____"__________ 20____ року.

Судовий наказ видано стягувачу "____"__________ 20____ року.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання - 1 рік.

СУДДЯ А.В. БІЦЮК

м.п


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація