КОПІЯ
УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__________________________________________________________________________
Справа № 676/6577/14-ц
Провадження №22-ц/792/522/15
УХВАЛА
10 березня 2015 року м. Хмельницький
Суддя апеляційного суду Хмельницької області Варвус Ю.Д., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 січня 2015 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором позики,
в с т а н о в и л а :
ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу на заочне рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду від 23 січня 2015 року з пропуском встановленого ст.294 ЦПК України строку і просив його поновити, посилаючись на поважність причин пропуску.
Клопотання підлягає задоволенню з наступних мотивів.
Відповідно до ч. 1 ст.73 ЦПК України суд поновлює або продовжує строк, встановлений відповідно законом або судом, за клопотанням сторони чи іншої особи у разі його пропущення з поважних причин.
В обґрунтування поважності причин пропуску строку апеляційного оскарження апелянт вказав, що він не являється фахівцем в галузі права, свої інтереси захищав без адвокати, під час розгляду справи у нього погіршився стан здоров'я і він помилково вважав, що має строк для подання апеляційної скарги до 06 лютого 2015 року.
З урахуванням викладеного, слід поновити строк апеляційного оскарження, оскільки причини його пропуску є поважними.
Апеляційна скарга подана з дотриманням строків, передбачених ст. 294 ЦПК України, оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України.
До апеляційної скарги додані її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
За таких обставин слід відкрити апеляційне провадження у справі.
Керуючись ст. 297 ЦПК України,
у х в а л и л а :
Клопотання ОСОБА_1 задоволити.
Поновити ОСОБА_1 строк апеляційного оскарження заочного рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 січня 2015 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 23 січня 2015 року.
Копію апеляційної скарги надіслати ОСОБА_2 та надати йому строк до 24 березня 2015 року для подання заперечень на апеляційну скаргу.
Суддя: /підпис/
З оригіналом згідно: суддя апеляційного суду Ю.Д. Варвус
- Номер: 2/676/57/15
- Опис: стягнення боргу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 676/6577/14-ц
- Суд: Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області
- Суддя: Варвус Ю.Д.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.09.2014
- Дата етапу: 27.04.2015