Судове рішення #413669
Справа № 3-177-2007 РОКУ

Справа № 3-177-2007 року

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

22 січня 2007 року суддя Великолепетиського районного суду Херсонської області Соловйов В.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Міжрегіональне відділення ДАІ смт. Горностаївка в Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1, за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ВСТАНОВИВ:

15 жовтня 2006 року о 15 год. 05 хв. громадянин ОСОБА_1 в м. Запоріжжя по вул. 8 Березня керував транспортним засобом марки ВАЗ 21061, в стані алкогольного сп'яніння.

ОСОБА_1 вину свою визнав та пояснив суду, що дійсно він 15 жовтня 2006 року о 15 год. 05 хв. в м. Запоріжжя по вул. 8 Березня перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння керував транспортним засобом.

Склад правопорушення є, але в зв'язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення, справу провадження слід закрити.

Керуючись ст. ст. 38, 130 ч. 1, 247 п.7, 284 КпАП України суд

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративну справу у відношенні ОСОБА_1 провадженням закрити.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя

КОПІЯ ВІРНА В.о. голови суду

підпис

В.В. Соловйов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація