Судове рішення #41361159


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

"24" березня 2015 р. Справа № 907/45/15

Колегія суддів у складі:

Головуючий суддя Русняк В.С. , суддя - Йосипчук О.С. , суддя - Ремецькі О.Ф., розглянувши клопотання від 19.03.2015 року уповноваженого представника відповідача1 за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) - Приватного підприємства Фірма „Каменяр", с. Віта Поштова Київської області (вх. № 02.5.114/3482/15 від 23.03.2015 року) про участь у судовому засіданні 31.03.2015 року в режимі відеоконференції по справі № 907/45/15 За первісним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сокирницький цеолітовий завод", м. Мукачево Закарпатської області до відповідача1 приватного підприємства Фірма "Каменяр", с. Віта Поштова Київської області до відповідача 2 приватного підприємства "Закарпатспецмаш", м. Мукачево Закарпатської області про зобов'язання відповідачів солідарно виконати у натурі зобов'язання п.п.1.1, 2.3-2.5 договору № 07-11 від 07.11.2013р. та за зустрічним позовом приватного підприємства Фірма "Каменяр", с. Віта Поштова Київської області до відповідача1 товариства з обмеженою відповідальністю " Сокирницький цеолітовий завод", м. Мукачево Закарпатської області до відповідача2 приватного підприємства "Закарпатспецмаш", м. Мукачево Закарпатської області про визнання недійсним договору поруки від 12.11.2013р.,


суд встановив:

Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 17.03.15 у справі №907/45/15 призначено колегіальний розгляд справи №907/45/15 у складі трьох суддів.

Розпорядженням голови господарського суду Закарпатської області від 19.03.15 №01-04/11/2015 до складу колегії по розгляду справи №907/45/15 (головуючого суддю Русняк В.С. визначено автоматизованою системою документообігу суду) введено суддів Йосипчук О.С. та Ремецькі О.Ф.

Ухвалою господарського суду Закарпатської області від 19.03.15 у справі №907/45/15 колегія суддів у складі: головуючого судді - Русняк В.С., суддів - Йосипчук О.С., Ремецькі О.Ф. прийняла справу №907/45/15 до свого провадження та призначила справу №907/45/15 до розгляду на 31.03.2015р. о 14:30 год.

19.03.2015 року представником відповідача1 за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом), надіслано на адресу господарського суду Закарпатської області клопотання від 19.03.2015 року (вх. № 02.5.114/3482/15 від 23.03.2015 року) про забезпечення участі уповноваженого представника відповідача1 за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) в судовому засіданні 31.03.2015 року об 14 год. 30 хв. в режимі відеоконференції в господарському суді Київської області.

Відповідно до ч. ч.1, 2, 3 ст. 74-1 ГПК України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

Розглянувши подане клопотання, перевіривши офіційну інформацію стосовно впровадження системи відеоконференцзв'язку у Господарському суді Київської області, суд задовольняє клопотання представника відповідача1 за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) про його участь у судовому засіданні по справі № 907/45/15 За первісним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Сокирницький цеолітовий завод", м. Мукачево Закарпатської області до відповідача1 приватного підприємства Фірма "Каменяр", с. Віта Поштова Київської області до відповідача 2 приватного підприємства "Закарпатспецмаш", м. Мукачево Закарпатської області про зобов'язання відповідачів солідарно виконати у натурі зобов'язання п.п.1.1, 2.3-2.5 договору № 07-11 від 07.11.2013р. та за зустрічним позовом приватного підприємства Фірма "Каменяр", с. Віта Поштова Київської області до відповідача1 товариства з обмеженою відповідальністю " Сокирницький цеолітовий завод", м. Мукачево Закарпатської області до відповідача2 приватного підприємства "Закарпатспецмаш", м. Мукачево Закарпатської області про визнання недійсним договору поруки від 12.11.2013р., яке відбудеться 31.03.2015 року об 14 год. 30 хв. у режимі відеоконференції, доручивши проведення Господарському суду Київської області.

Керуючись ст. ст. 74-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання уповноваженого представника відповідача1 за первісним позовом (позивача за зустрічним позовом) - Приватного підприємства Фірма „Каменяр", с. Віта Поштова Київської області про участь представника у судовому засіданні, яке призначено на 31.03.2015 року на 14год. 30 хв., у режимі відеоконференції задоволити.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а в залі судових засідань № 2 у режимі відеоконференції.


3. Доручити проведення відеоконференції Господарському суду Київської області (м. Київ, вул. Комінтерна (Симона Петлюри), 16).


4. Ухвалу направити на адресу господарського суду Київської області, а також на його електронну адресу inbox@ko.arbitr.gov.ua.


Головуючий суддя Русняк В.С.

Суддя Йосипчук О.С.

Суддя Ремецькі О.Ф.




  • Номер:
  • Опис: зобов`язання вчинити певні дії
  • Тип справи: Роз’яснення і виправлення рішення, ухвали (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.06.2015
  • Дата етапу: 16.06.2015
  • Номер:
  • Опис: зобов`язання вчинити певні дії
  • Тип справи: Призначення експертизи, клопотання експертів (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Господарський суд Закарпатської області
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 30.06.2015
  • Дата етапу: 30.06.2015
  • Номер:
  • Опис: зобов`язання вчинити певні дії
  • Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.08.2015
  • Дата етапу: 28.03.2016
  • Номер:
  • Опис: зобов`язання вчинити певні дії
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.08.2015
  • Дата етапу: 10.08.2015
  • Номер:
  • Опис: зобов`язання вчинити певні дії
  • Тип справи: Призначення експертизи, клопотання експертів (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.09.2015
  • Дата етапу: 02.09.2015
  • Номер:
  • Опис: про визнання недійсним договору
  • Тип справи: Касацiйна скарга (подання)
  • Номер справи: 907/45/15
  • Суд: Касаційний господарський суд
  • Суддя: Русняк В.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.01.2016
  • Дата етапу: 02.03.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація