Справа № 2-22 2008 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
8 січня 2009 року Томашпільський районний суд Вінницької області
в складі головуючого Пилипчука О.В.
з участю секретара Слободянюк Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Томашпіль в залі суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з цим позовом і попросила стягувати з ОСОБА_2 на її користь аліменти на утримання дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2,ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_3 народження в твердій грошовій сумі по 20 грн на кожну дитину щомісячно до досягнення доньками повноліття, посилаючись на те, що вона з відповідачем зареєстрували шлюб 5 травня 2000 року. Від спільного проживання у них народилось троє дітей-ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, в свідоцтві про народження яких відповідач записаний батьком. Життя з відповідачем не склалось, він залишив сім»ю і проживає окремо. Вона не працює, знаходиться у декретній відпустці, тому утримувати дітей їй одній важко. Відповідач також не працює, але свій батьківський обов»язок не виконує, добровільно сплачувати аліменти на утримання дітей відмовляється, тому з цим позовом вимушена звернутися до суду.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала, посилаючись на обставини, зазначені в позовній заяві, попросила позов задоволити.
Відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги визнав повністю, згоден сплачувати аліменти на утримання дітей в розмірі по 20 грн щомісячно на кожну дитину.
Суд, заслухавши пояснення позивача, яка позов підтримала, відповідача, який позов визнав, дослідивши матеріали справи, враховуючи те, що позов заявлено на законних підставах, оскільки відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття, відповідно до ст. 121 СК України права та обов'язки матері, батька і дитини грунтуються на походженні дитини від них, засвідченому державним органом реєстрації актів цивільного стану, відповідно до ч. 1 ст. 122 СК України дитина, яка зачата і(або) народжена у шлюбі, походить від подружжя, походження дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2,ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_3 народження підтверджується їхніми свідоцтвами про народження, де батьком записаний відповідач ОСОБА_2, відповідач ніде не працює, відповідно ст.. 184 ч.1 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення , суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі, тому позовна заява підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 121, 122,180, 181, 182, 183, 184 СК України, ст.ст. 77, 174, 213-215, 367 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В :
Позов задоволити.
Стягувати з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця м.Душанбе респ. Таджикистан, жителя АДРЕСА_1на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2,ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_3 народження в твердій грошовій сумі по 20 грн на кожну дитину щомісячно до досягнення найстаршою дитиною повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 грн. держмита та 7 грн. 50 коп. збору на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання починаючи з 27 жовтня 2008 року.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд.
Суддя: