Справа № 2-147 2008 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.05.2008 р. Пологівський районний суд
Запорізької області
у складі: головуючого судді Богданенка І.Ю.
при секретарі Твердохліб Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Пологи цивільну справу за позовом закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв'язок" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги мобільного зв'язку,
встановив:
27.12.2004 р. СП «УМЗ», правонаступником якого є ЗАТ "УМЗ" уклало з відповідачем Договір №2012275, а також Додаткову угоду до нього, про надання послуг мобільного телефонного зв'язку, для чого був наданий телефонний номер, а також особовий рахунок № 1.11087668, по якому проводилися розрахунки за надані послуги. Згідно п. 3.2 Договору, рахунки за надані послуги Абонент зобов'язаний оплатити в термін до п'ятнадцятого числа місяця за розрахунковим.
Крім того, відповідно до п. 1.1 Додаткової угоди до Договору від 27.12.2004 р. відповідач уклав Додаткову угоду на 548 днів і у випадку тимчасового обмеження (припинення) надання послуг з ініціативи УМЗ на підставах, обумовлених Основним Договором, чи за заявою Абонента в період терміну, установленого цим пунктом, період дії Основного Договору продовжується на весь термін, протягом якого надання послуг було припинено. Також, відповідно до п. 1.2 цієї угоди, у випадку, якщо абонент відмовляється від Основного Договору до закінчення терміну, установленого п. 1.1, чи коли дія Основного Договору достроково припиняється на підставі п. 5.2 Основного Договору в зв'язку з несплатою абонентом наданих йому послуг зв'язку, абонент несе відповідальність у виді виплати на користь УМЗ договірної санкції в розмірі 3, 65 грн. за кожний залишившийся день до закінчення терміну дії Додаткової угоди.
За період з 01.06.2006 року по 24.09.2006 року відповідач не оплатив витрати за надані послуги мобільного телефонного зв'язку.
Загальна заборгованість відповідача перед ЗАТ «УМЗ» складає 575, 80 грн.
Належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, відповідач, в судове засідання не з'явився, про причини неявки суду не повідомив. Представник позивача не заперечує проти заочного розгляду справи.
На підставі наведеного, в порядку ст. 224 ЦПК України справа розглядається заочно.
Представник позивача в судовому засіданні наполягає на своїх позовних вимогах, просить стягнути з відповідача 575, 80 грн., а також судові витрати.
Вивчивши матеріали справи, оцінивши докази, вислухавши представника позивача, суд, знаходить позов обґрунтованим і підлягаючим задоволенню у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 509, 526, 530, 546, 610, 611 ЦК України, ст. ст. 10, 57, 212, 215, 224 - 228, 294 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Задовольнити позовні вимоги закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв'язок" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги мобільного зв'язку в повному обсязі.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь закритого акціонерного товариства „Український мобільний зв'язок" заборгованість в сумі 575 (п'ятсот сімдесят п'ять) грн. 80 коп., а також судові витрати в сумі 81 грн.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене до Запорізького апеляційного суду протягом двадцяти днів з дня подачі заяви на таке оскарження, яка подається до суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення.