Судове рішення #4118797
Справа № 2-289- 09 р

 

 

Справа  № 2-289- 09  р

 

У Х В А Л А

                                                                                                    

04 лютого  2009 року  Суддя Уманського міськрайонного суду  Черкаської області  Нерушак Л.В.

            розглянувши матеріали  позовної  заяви   ОСОБА_1   до  ОСОБА_2про   втрату  права на житло   ,-

 

В С Т А Н О В И В :

 

ОСОБА_1 звернувся до суду  з позовом до ОСОБА_2 про  втрату  права на житло ,  в якому  вказує , що  в  його  помешканні  10 листопада  2005 року  була  прописана  ОСОБА_2., яка з  10 січня  2008 року  за  місцем  проживання  не  проживає , її  місцезнаходження  не відоме .  В даний  час  йому  необхідно  виписати її з будинкової книги , але зробити цього він  не може , так як  не відоме її  фактичне місце проживання , просить визнати  ОСОБА_2такою , що  втратила  право на житло  в  помешканні  АДРЕСА_1 .

Ухвалою  від 22 січня  2009   року  позовна заява  була залишена без руху як така , що не відповідає  вимогам  ст. ст. 119, 120  ЦПК України ,  позивачу  був наданий  строк до 30 січня  2009   року  для усунення недоліків.

Позивач  був попереджений  , що  у випадку  не  усунення  вказаних недоліків  у наданий  строк , позовна заява буде  вважатися неподаною і повернута  йому  зі всіма  доданими до неї документами.

Станом на  03 .02. 2009  року  позивач  не виконав  ухвалу суду , недоліки  позовної заяви в наданий строк не усунув , а тому  позовна заява  підлягає визнанню неподаною  і повертається   позивачеві.

Керуючись ст. 121 ЦПК України ,-

 

У Х В А Л И В :

 

Позовну заяву ОСОБА_1  до  ОСОБА_2про   втрату  права на житла    вважати  неподаною  і повернути її позивачу  з всіма додатками.

Ухвала  може бути оскаржена в апеляційному порядку  особою, яка подала  позовну заяву до  апеляційного суду  Черкаської області  через Уманський  міськрайонний суд  шляхом  подачі  протягом 5 днів з дня  винесення  ухвали  заяви про апеляційне  оскарження  і поданням протягом  10 днів  апеляційної скарги   або в порядку  ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

 

СУДДЯ

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація