Справа № 6-15/2009 р.
У Х В А Л А
02 лютого 2009 року Первомайський міськрайонний суд Харківської області у складі: судді - М’ягкого Є.В.,
при секретарі – Рекало Г.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Первомайський заяву ОСОБА_1 про надання відстрочки та розстрочки виконання рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 ,-
В С Т А Н О В И В:
ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про залишення без розгляду її заяви про надання відстрочки та розстрочки виконання рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 по справі за позовом Первомайського КВУ ВКГ до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу за водопостачання та водовідведення.
Згідно п.5. ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо заявник подав заяву про залишення її без розгляду.
Керуючись ст.ст. 207, 292, 293 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про надання відстрочки та розстрочки виконання рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області через Первомайський міськрайонний суд Харківської області у наступному порядку: заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали, а апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя – Є.В. М”ягкий