Судове рішення #4090579
№ 1-33, 2009 р

№ 1-33, 2009 р.

ПОСТАНОВА

 

            2 лютого 2009 року Зіньківський районний суд Полтавської області в складі: головуючого-судді  Герасименко М.І., при секретарі Тараненко Т.І., з участю прокурора Чубенко А.І., адвоката ОСОБА_4, розглянувши у відкритому попередньому розгляді в залі суду м. Зінькові  справу про обвинувачення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1

 

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, підсудніх за ст. 185 ч.2 КК України 

 

ВСТАНОВИВ:

 

            Справа підсудна Зіньківському районному суду. Враховуючи, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 раніше не судимі, здійснили злочин середньої тяжкості, характеризується позитивно, колектив в якому вони працюють просить передати їх їм на поруки, ОСОБА_2 має малолітню дитину, потерпілий ОСОБА_3 також просить справу закрити, так як він не має претензій до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 і він сам не прийняв повністю мір до збереження мопеда, тому суд вважає закрити дану справу з передачею ОСОБА_1 і ОСОБА_2 на поруки колективу ТОВ «Агро-Маяк».

            Керуючись ст. ст. 237, 244, 248, 10 КПК України, ст. 47 КК суд -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

            Кримінальну справу по звинуваченню ОСОБА_1 і ОСОБА_2 за ст. 185 ч.2 КК України провадження закрити, з передачею ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на поруки колективу ТОВ «Агро-Маяк».

            Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_1 і ОСОБА_2 у  вигляді підписки про невиїзд  скасувати.

            Автомобіль ГАЗ-3110, державний номер НОМЕР_1, який знаходиться на зберіганні у директора ТОВ «Агро-Маяк» ОСОБА_3 передати ОСОБА_2.

            Стягти з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області по  45 (сорок п'ять)  грв. 64 коп. за проведення експертизи.

            На постанову може бути подана апеляція протягом 7 діб.

 

Суддя: підпис

З оригіналом вірно.

 

Голова Зіньківського

районного суду                                                                                           Герасименко М.І.

                              

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація