Судове рішення #408505
5/179

Київський міжобласний апеляційний господарський суд

________________________________________________________________________

          01033, м. Київ, вул. Жилянська, 58-б


УХВАЛА

          

 21.07.06 р.                                                                                № 5/179


Колегія суддів Київського міжобластного апеляційного господарського суду у складі:

          Головуючого                                        Андрейцевої  Г.М.

Суддів:                                        

                                                  Зеленіна  Н.І.

                                                  Фаловської  І.М.


розглянувши апеляційну скаргу об’єднання співвласників  багатоквартирного будинку «МЖК»на  рішення господарського суду Полтавської області від 29.06.2006 року


по справі № 5/179 (суддя Гетя Н.Г.)


за позовом  Виконавчого комітету Комсомольської міської ради, м. Комсомольськ

до відповідача Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «МЖК», м. Комсомольськ

про  витребування майна з чужого незаконного володіння

в с т а н о в и в :


Рішенням господарського суду Полтавської області від 29.06.2006 року  позовні вимоги задоволені повністю.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, розглянувши матеріали якої колегія суддів встановила наступне.

При оформленні платіжного доручення чи квитанції про перерахування державного мита слід керуватися вимогами Декрету Кабінету міністрів України “Про державне мито”, Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом ГДПІ України від 22.04.1993 р. № 15.

Відповідно до пп. г) п. 2 ст.3 Декрету Кабінету Міністрів України „Про державне мито”, із  апеляційних скарг на рішення, що подаються до господарських  судів ставка державного мита становить 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті у разі подання заяви для розгляду спору в першій інстанції, а із спорів  майнового  характеру - 50 відсотків ставки, обчисленої виходячи  з  оспорюваної суми.

Відповідачем не подано до суду належних доказів сплати державного мита в установленому розмірі. Як вбачається з платіжного доручення № 118 від 06.07.06р., доданого відповідачем до апеляційної скарги, до державного бюджету перераховано 70,75 грн., а необхідно сплатити 106,81 грн. (майновий спір –64,32 грн., немайновий спір –42,5 грн.).

Пунктом 3 частини першої статті 97 Господарського процесуального кодексу України передбачено, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита в установленому законом  порядку і розмірі, апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом.

Відповідно ч. 4 ст. 97 ГПК України, після усунення вищезазначених обставин, відповідач у справі має право повторно подати апеляційну скаргу.

Керуючись ст.ст. 86, 94, п. 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України апеляційний господарський суд


у х в а л и в :


1.           Повернути об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «МЖК»апеляційну скаргу на рішення господарського суду Полтавської області від 29.06.2006 року по справі  №5/179.

2.           Матеріали справи № 5/179 повернути до господарського суду Полтавської області.


          Головуючий суддя                                                            Андрейцева  Г.М.

          Судді

                                                                                          Зеленіна  Н.І.


                                                                                          Фаловська  І.М.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація