Судове рішення #4073083
Справа № 2-80/2008 року

Справа № 2-80/2008 року.

 

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

 

24 січня 2008 року.                                       Савранський районний суд Одеської області

в складі: головуючого - судді      Прібилова В.М.,

при секретарі                      Бершадській О.А., -

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Саврань справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

 

встановив:

 

Сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Шлюб пер­ший. Від шлюбу мають неповнолітню дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, яка знаходиться на утриманні позивачки.

ОСОБА_1 в судовому засіданні пояснила, що на протязі всього періоду знаходження в шлюбі між нею та відповідачем постійно виникали спірні питання про взаємовідносини між жінкою та чоловіком, у кожного були свої міркування по даному питанню, у подружжя від­сутні спільні інтереси. У зв'язку з чим на початку 2007 року їхні сімейно-шлюбні стосунки припинилися і вони стали проживати окремо. На даний час ОСОБА_1 перебуває у фактич­них шлюбних стосунках з іншим чоловіком, має намір зареєструвати з ним шлюб. Позивачка на примирення категорично не згодна, просить розірвати шлюб, дитину залишити на її вихо­ванні.

ОСОБА_2 у судове засідання не з'явився, звернувся до суду з письмовою заявою, в якій вказує що позовні вимоги ОСОБА_1 про розірвання шлюбу визнає в повному обсязі, що на розірвання шлюбу згоден, не заперечує проти того, щоб дитина залишилася на вихо­ванні позивачки, просить справу розглянути за його відсутності.

Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов під­лягає задоволенню за таких підстав: сторони припинили шлюбні стосунки на початку 2007 року, проживають окремо, кроків до примирення не здійснюють. Причиною припинення шлюбних стосунків стали непорозуміння в сімейних відносинах, різні погляди на життя. Сторони на примирення категорично незгодні, просять розірвати шлюб.

За таких обставин суд прийшов до висновку, що причини, які спонукали позивачку на­полягати на розірванні шлюбу є обґрунтованими, подальше спільне життя подружжя та збе­реження сім'ї стали неможливими, збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін, та їх­ньої неповнолітньої дитини, в даний час шлюб носить формальний характер і перешкод для його розірвання немає.

На підставі викладеного, керуючись статтями 104, 105, 110, 112, 180-183, 191 Сімейно­го кодексу України, статтями 10, 11, 60, 79, 209, 213-215, 218 ЦПК України, -

 

вирішив:

 

1.  Розірвати шлюб, зареєстрований між ОСОБА_2 і ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року виконкомом Дубинівської сільської ра­ди Савранського району Одеської області, актовий запис НОМЕР_1.

2.  Залишити на вихованні ОСОБА_1 дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, до її повноліття.

3.  Стягнути із ОСОБА_2 в дохід держави держмито в розмірі од­ного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу органом РАГСу. ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через суд, що постановив рі­шення.  

  • Номер: 6/417/58/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-80/2008
  • Суд: Марківський районний суд Луганської області
  • Суддя: Прібилов В.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.11.2015
  • Дата етапу: 20.11.2015
  • Номер: 6/486/114/2014
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-80/2008
  • Суд: Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
  • Суддя: Прібилов В.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.12.2014
  • Дата етапу: 23.12.2014
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація