справа № 2-819/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26.01.2009 року. Франківський районний суд м.Львова
в складі :
головуючого судді Дякович О.В.
при секретарі Мазепі Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові справу за позовом ОСОБА_1 доОСОБА_2про розірвання шлюбу,-
в с т а н о в и в
сторони уклали шлюб 30.07.2006 року у міському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції. Від шлюбу дітей немає.
Позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу покликаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалось, через несумісність характерів, часті сварки, неповагу відповідача до батьків позивача та через різні погляди на сімейне життя. Як подружжя, з липня 2008 року не проживають разом, не підтримують подружніх стосунків, не спілкуються один з одним, не ведуть спільного господарства. Позивач зустрів іншу жінку, закохався і має намір створити іншу сім»ю. Збереження шлюбу, який існує формально та примирення неможливі, оскільки тривалий час проживають окремо у різних містах. Просить позов задовольнити та розірвати шлюб.
У судове засідання позивач не з»явився, однак подав заяву в якій просить справу слухати у його відсутності, оскільки знаходиться на строковій службі уАДРЕСА_1та не може покинути місце дислокації частини, що підтверджується довідкою НОМЕР_1 від 14.10.2008 р. виданою Міністерством Оборони України військовою частиною А 0553, позов підтримує повністю, та просить його задовольнити, а тому враховуючи заяву позивача суд у відповідності до вимог ст.169 ЦПК України, вважає, що справу слід слухати у його відсутності , на підставі наявних у справі доказів.
У судовому засіданні відповідач пояснила, що проти розлучення не заперечує, однак з підставами викладеними позивачем не погоджується. Дійсно підтвердила, що проживають окремо, однак не з липня, а з серпня місяця 2008 р. з вини самого позивача. Відповідач намагалася зберегти сім»ю, однак позивач не бажає. На даний момент проти розлучення не заперечує, оскільки втомилася від принижень позивача.
Оголосивши письмові пояснення позивача, заслухавши пояснення відповідача, дослідивши інші матеріали справи, суд вважає, що позов слід задовольнити.
Судом встановлено що, сторони уклали шлюб 30.07.2006 року у міському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції. Від шлюбу дітей немає. Шлюб між сторонами існує формально, вже тривалий час сторони проживають окремо, про що стверджують позивач у своїй заяві та відповідач у судовому засіданні, не підтримують подружніх стосунків, не ведуть спільного господарства, подальше спільне життя подружжя та збереження сім'ї стало неможливим.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 169, 212, 215 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 112 СК України суд,-
в и р і ш и в:
позов задовольнити.
Розірвати шлюб міжОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 30.07.2006 року у міському відділі реєстрації актів цивільного стану Львівського міського управління юстиції, актовий запис НОМЕР_2
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути з ОСОБА_117 (сімнадцять) гривень у дохід держави, ОСОБА_2від сплати мита звільнити.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду можу бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: О.В.Дякович
- Номер: 6/405/227/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-819/09
- Суд: Ленінський районний суд м. Кіровограда
- Суддя: Дякович О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.12.2018
- Дата етапу: 22.12.2018
- Номер: 22-ц/4809/911/21
- Опис: заява Куземчак Н.В. про видачу дубліката виконавчого листа
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-819/09
- Суд: Кропивницький апеляційний суд
- Суддя: Дякович О.В.
- Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.04.2021
- Дата етапу: 02.06.2021
- Номер: 6/405/227/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-819/09
- Суд: Ленінський районний суд м. Кіровограда
- Суддя: Дякович О.В.
- Результати справи: залишено без змін
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.12.2018
- Дата етапу: 02.06.2021