Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області
2н- 286 /09
СУДОВИЙ НАКАЗ
13 лютого 2009 року місто Маріуполь
Суддя Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області, Мельник І. Г., розглянувши заяву ПП „Альянс-ГіС” про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за експлуатаційні розходи у сумі 1194,04 грн., витрат по сплаті інформаційно-технічного забезпечення у сумі 15 грн. з ОСОБА_1, -
Відповідно ст. ст. 66, 68 ЖК України, ст. ст. 509, 510, 553-554 ЦК України, ст. ст. 88, 96, 103 ЦПК України, -
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1, 1969 р. н., що мешкає в місті Маріуполі: АДРЕСА_1, на користь ПП „Альянс-ГіС”, юридична адреса: вул. Київська 57, м. Маріуполь, Донецька область, 87503, на р/р: 26000301360389 у Орджонікідзевському відділені „Промінвестбанку” міста Маріуполя, МФО 334389, ЄДРПОУ 24646617:
- 1194,04 грн. заборгованості за експлуатаційні розходи, 15 грн. витрат по сплаті інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи, а всього 1209,04 грн.
Стягнути також з боржника на користь держави 25,50 грн. державного мита.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя _______________________________________________________________________________ Мельник І. Г.
Згідно зі ст. 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.
Відповідно до ст. 105 ЦПК України в разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст. 106 ЦПК України).
Судовий наказ набрав чинності «_____»______________2009 року
Суддя _______________________________________________________________________ Мельник І. Г.
Судовий наказ виданий «______»____________________2009 року
Строк пред'явлення судового наказу до виконання - три роки.
- Номер: 6/569/80/23
- Опис: заміну стягувача у виконавчих документах
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2н-286/09
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Мельник І.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.02.2023
- Дата етапу: 14.02.2023
- Номер: 6/569/80/23
- Опис: заміну стягувача у виконавчих документах
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2н-286/09
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Мельник І.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.02.2023
- Дата етапу: 22.03.2023