Судове рішення #4064879
Справа №2-317/2008 рік

Справа №2-317/2008 рік. 

 

У Х В А Л А

                       

про закриття провадження у справі

 

17 липня 2008 р.                                                                                                                      м. Судак

 

Судацький міський суд Автономної Республіки Крим

у складі:

головуючого судді Морозової Л.М.

при секретарі Кулішко І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Судак

цивільну справу

за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на 1/8 частику квартири в порядку спадкування за законом, суд-

 

В С Т А Н О В И В:

 

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою доОСОБА_2. про визнання права власності на 1/8 частку квартири в порядку спадкування за законом.

Позивачка ОСОБА_1 надала суду заяву про відмову від позову та закриття провадження у справі.

У судове засідання сторони не з'явились. Ст.27 ЦПК України передбачено, що позивач має право відмовитись від позову, тому у відповідності до вимог ст.ст. 174, ч.2; 205 ч.3 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

Згідно ст.205 ч.1, п.3 ЦПК України суд ухвалою закриває  провадження у справі, якщо  позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Керуючись ст. 205 ч.1, п.3 ЦПК України, суд-

 

У Х В А Л И В:

 

Прийняти відмову від позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на 1/8 частку квартири в порядку спадкування за законом. 

Закрити  провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на 1/8 частку квартири в порядку спадкування за законом.

 

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження в Феодосійській апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Судацький міський суд Автономної Республіки Крим.

 

Головуючий                                Л.М.Морозова

 

  • Номер: 6/221/173/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-317/2008
  • Суд: Волноваський районний суд Донецької області
  • Суддя: Морозова Л.М.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2015
  • Дата етапу: 18.08.2015
  • Номер: 6/221/106/2016
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-317/2008
  • Суд: Волноваський районний суд Донецької області
  • Суддя: Морозова Л.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.09.2016
  • Дата етапу: 30.09.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація