Судове рішення #4064865
У Х В А Л А

                                                 У Х В А Л А

                       

                             про закриття провадження у справі

 

25 березня 2008 року                                                 м. Судак

 

Судацький міський суд Автономної Республіки Крим

у складі:

головуючого судді Морозової Л.М.

при секретарі Алієві Т.С.

з участю представника прокуратури Отченашенка М.М.,

представника позивача Ново Світської селищної Ради Усова А.А.,

відповідача  ОСОБА_1.,

розглянувши на попередньому судовому засіданні

цивільну справу

за позовом

прокурора м. Судака Автономної Республіки Крим в інтересах Ново Світської селищної Ради  Автономної Республіки Крим до  ОСОБА_1

про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, суд-

 

                                   В С Т А Н О В И В:

 

Прокурор міста Судака в інтересах Ново Світська селищна Рада звернулась з позовом  в

суд до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0,0084га розташованої на землях Ново Світської селищної Ради в районі  набережної ,біля  кафе « Шалаш «.

      Представник позивача Ново Світської  селищної Ради Усов А.А. надав суду заяву

про відмову від позову та заявив  клопотання про  прийняття заяви і закриття провадження  у справі. Від позову позивач відмовився , так як самовільно

зайнята ОСОБА_1. земельна ділянка  повернута  Ново Світській селищній Раді.

      В підтвердження того , що земельна ділянка повернута відповідачем ОСОБА_1. до справи долучено  ксерокопію  акта  перевірки дотримання вимог земельного законодавства державного комітету України по земельних ресурсах  Державної інспекції з контролю за використанням  і охороною земель Автономної Республіки Крим  від 11 березня 2008 року. В якому указано, що  на момент перевірки на даній земельній ділянці траншеї під фундамент немає . Земельна ділянка приведена в стан  придатності для використання.

      Вислухавши думку учасників процесу , які не заперечували проти прийняття судом

відмови від позову Ново Світської селищної Ради до  ОСОБА_1. про звільнення земельної ділянки суд надходить до висновку , що відмову від позову позивача слід прийняти. В в'язку з тим ,що підстав для  не прийняття відмови від позову судом не встановлено.

       У відповідності до вимог ст.ст. 174 ,ч.2 ; 206,ч.3 ЦПК України позивач попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

       Згідно ст.. 205.ч.1,п.3 ЦПК України суд ухвалою закриває  провадження у справі, якщо  позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

       Керуючись ст. 205, ч.1 , п.3 ЦПК України , суд-

 

                                           У Х В А Л И В:

 

 Прийняти відмову від позову Ново Світської селищної Ради до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої  земельної ділянки.

       Закрити  провадження у справі за позовом Ново Світської селищної Ради до ОСОБА_1 про повернення  самовільно зайнятої земельної ділянки.

 

 Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду  може бути подано протягом п'яти днів

з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга  на ухвалу суду подається протягом

 десяти днів після  подання заяви про апеляційне оскарження в Сімферопольський

апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Судацький міський суд Автономної

республіки Крим.

 

                         Головуючий                                Л.М.Морозова

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація