Справа № 2-7398/11
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 листопада 2011 року
суддя Святошинського районного суду м. Києва Наборозняк М.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визначення додаткового строку для прийняття спадщини,
встановив:
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом до відповідачів.
В резолютивній частині позову просить визнати причини пропуску строку для прийняття спадщини за законом, яка відкрилась 08.06.2010 року після смерті ОСОБА_4 і яка б належала її чоловіку ОСОБА_5 за умови, що він встиг би її прийняти до своєї смерті, поважними; визначити їй додатковий строк, достатній для подання заяви про прийняття спадщини за законом, яка відкрилась 08.06.2010 року після смерті ОСОБА_4 і яка б належала її чоловіку ОСОБА_5 за умови, що він встиг би її прийняти до своєї смерті.
Згідно з вимогами ст. 119 ЦПК України позовна заява має містити в собі: найменування суду, до якого подається позов, ціну позову, точну назву відповідача і його місце знаходження; зміст позовних вимог; виклад обставин, якими позивач обгрунтовує кожну свою вимогу; зазначення доказів, що стверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування. Позовна заява підписується особою, яка її подає із зазначенням дати підписання. Якщо вона підписується представником позивача то до матеріалів додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
Позовна заява підписана представником позивача ОСОБА_6
Проте довіреності ним не надано, надано лише її належним чином не посвідчена копія.
Адреса відповідача ОСОБА_2 вказана текстом, виконаним не українською мовою всупереч ст. 7 ЦПК України, що унеможливлює її визначення та надсилання поштою позовну заяву та повістку про виклик вказаного відповідача. В тексті позовної заяви вказано про ОСОБА_4 та ОСОБА_7 . Можливо це є опискою, яку слід усунути.
Позивач не зазначає: який конкретно строк слід йому визначити для подання заяви.
У ст. 16 ЦК України не передбачено такий спосіб судового захисту як просить позивач: визнати причини пропуску строку для прийняття спадщини за законом поважними.
Тому позивачу слід надати правове обгрунтування такої позовної вимоги.
Крім того, позовні вимоги не є конкретизовані: незрозуміло вислів: «за умови, що він встиг би її прийняти до своєї смерті»; не вказано коли помер ОСОБА_4, де саме він помер, не вказано коли помер (якщо помер дійсно) ОСОБА_5, місце смерті.
Така інформація повинна міститись у позовних вимогах, а не лише у їх обгрунтуваннях.
На підставі викладеного та керуючись ч.2 ст. 121 ЦПК України
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, підписану представником позивача ОСОБА_6 залишити без руху, надавши позивачеві строк до 16.12.2011року для усунення недоліків його позовної заяви, зазначених у мотивувальній частині ухвали .
У випадку невиконання вимог ухвали в повному обсязі у зазначений у ній строк позовна заява може бути визнана неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
- Номер:
- Опис: Про стягнення аліментів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-7398/11
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Наборозняк М. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Направлено до апеляційного суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.03.2011
- Дата етапу: 19.05.2011