РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
ун. № 759/19640/14-ц
пр. № 2/759/6637/14
05 січня 2015 року м. Київ
Святошинський районний суд м. Києва
під головуванням судді Сенька М.Ф.,
при секретарі Ніколенко В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа: КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» про встановлення порядку користування квартирою,
Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 212, 214 - 215 ЦПК України, суд
вирішив:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа: КП «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва» про встановлення порядку користування квартироюзадовольнити частково.
Визначити порядок користування квартирою АДРЕСА_1.
Виділити у користування ОСОБА_1 жилу кімнату площею 18,30 кв.м..
Виділити у користування ОСОБА_2 та ОСОБА_3 жилу кімнату площею 15,20 кв.м. з балконом і жилу кімнату площею 11,80 кв.м..
Допоміжні приміщення квартири: кухню, коридор, ванну, туалет, лоджію - залишити у спільному користуванні сторін.
На рішення може бути подана апеляційна скарга в Апеляційний суд м. Києва протягом десяти днів з дня проголошення рішення через Святошинський районний суд м. Києва.
Головуючий Сенько М.Ф.