РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ун. № 759/17475/14-ц
пр. № 2/759/6045/14
22 грудня 2014 року . Святошинський районний суд м. Києва
у складі: головуючого судді Наборозняка М.І.
за участю секретаря Дюрич М.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 третя особа Святошинський районний відділ ГУ ДМС України в місті Києві про визнання таким, що втратив право користування квартирою,
встановив:
Позивач звернулась до суду із вказаним позовом, просить суд визнати відповідача таким, що втратив право користування квартирою АДРЕСА_1 (надалі - спірна). Позов мотивує тим, що відповідач її син не проживає у вказаній квартирі з часу реєстрації у ній (1995рік), вона сплачує комунальні послуги за утримання квартири в тому числі і за зареєстрованого у квартирі відповідача; квартира не є приватизованою.
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала , посилаючись на викладені у позовній заяві обставини.
Відповідач в судове засідання не прибув, про дату та час розгляду справи повідомлений, тому суд проводить заочний розгляд справи, проти чого не заперечує позивач.
Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню за такими підставами.
Як свідчить довідка (копія) за формою-3 від 08.10.2014 року (а.с.8) у спірній квартирі, яка трикімнатною, зареєстровані позивач, відповідач, інші особи. В акті від 04.10.2014 року , складеному сусідами позивача по спірній квартирі вказано, що відповідач не проживає у ній з 1996 року.
Суд приймає за достовірні надані позивачем докази, оскільки вони не спростовані відповідачем, який викликався до суду за адресою спірної квартири, а також через оголошення у пресі, але не прибув та не спростував ствердження позивача належними доказами.
Відповідно до 71,72 ЖК України особу, яка без поважних причин не проживає у житлі понад 6 місяців , яке належить державним чи комунальним органам, суд за позовом інших членів сім*ї наймача (чи наймача) може визнати такою, що втратила право користування житлом.
Враховуючи, що відповідач, як стверджує позивач, , не проживає у спірній квартирі з 1995-1996 року без поважних причин, то суд за таких обставин суд не вбачає підстав для відхилення позову щодо визнання відповідача таким, що втратив право на користування спірною квартирою.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 212-214, 224-226 ЦПК України, суд
вирішив :
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування квартирою АДРЕСА_1.
Заочне рішення суду може бути переглянуте за заявою відповідача протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана позивачем протягом 10 днів з дня його проголошення на адресу Апеляційного суду м.Києва через районний суд.
Суддя :
- Номер: 2-п/759/154/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву про перегляд заочного рішення
- Номер справи: 759/17475/14-ц
- Суд: Святошинський районний суд міста Києва
- Суддя: Наборозняк М. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.11.2019
- Дата етапу: 02.12.2019