Справа №705/7828/14-п
3/705/1728/14
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 грудня 2014 року
суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Пархета А.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Уманського РВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2 за ст.173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В с т а н о в и в:
19 грудня 2014 року близько 19.30 годин ОСОБА_1 в с. Ропотуха за місцем проживання ІНФОРМАЦІЯ_3 ображав свою дружину ОСОБА_2 нецензурними словами та погорожував фізичною розправою, чим вчинив насильство в сім’ї.
В суді ОСОБА_1 вину визнав повністю.
Крім визнання вини, винність ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення в суді підтверджена повністю зібраними на нього матеріалами цієї справи та протоколом про адміністративне правопорушення серії ЧК №007708 від 23 грудня 2014 року, складеного ДІМ Уманського РВ УМВС ОСОБА_3 і в діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбачений ст.173-2 ч.1 КУпАП.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, суддя рахує за необхідне обрати ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
Керуючись ст.ст.173-2 ч.1, 283, 284 КУпАП, суддя, -
П о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню по ч.1 ст.173-2 КУпАП у вигляді 30 годин громадських робіт.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 36,54 гривень.
Постанова суду може бути оскаржена учасниками судового процесу або прокурором протягом десяти днів з дня її винесення до Черкаського апеляційного суду через Уманський міськрайонний суд Черкаської області.
Суддя: А.В. Пархета