Судове рішення #4035661
Справа № 2-149

                                                                                                                        Справа № 2-149

                                                                                                                           08.01.2009 р.

 

                                                           У Х В А Л А

                                    І М Е Н Е М         У К Р А Ї Н И

 

8 січня 2009  року

Сарненський районний суд Рівненської області в складі :

головуючого судді - ТОВСТИКИ І.В.,

при секретарі    -    СТАРОВЕЦЬКІЙ Ю.В.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Сарни справу за позовом ОСОБА_1 до КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ про визнання права власності на нерухоме майно ,-

 

                                                       В С Т А Н О В И В :

           

ОСОБА_1 звернувся із позовом до Клесівської селищної ради про визнання права власності на приміщення магазину «Риба» в смт.Клесів вул..Центральна,4 а Сарненського району Рівненської області, посилаючись на те, що в 1998 році придбав торговий ларьок у фірми «Журавлина», який не був зареєстрований в Рівненської ОБТІ як об»єкт нерухомого майна, що перешкоджає у визнанні права власності на дане приміщення.

            Судом із пояснень позивача достовірно встановлено, що приміщення магазину використовується ним для продажу товару продовольчої групи в зв»язку із зайняттям підприємницькою діяльністю.

            Із оглянутих свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця та довідки про взяття на облік платника податків встановлено, що ОСОБА_1 з 22.02.2006 року є фізичної особою - підприємцем і взятий на облік платника податків Сарненської МДПІ.

            З матеріалів справи вбачається, і це встановлено судом, що спір виник за право власності на приміщення громадського будинку - магазину «Риба», який розташований на земельній ділянці, що надана позивачу як підприємцю на умовах оренди згідно договору від 22.11.1999 року, ОСОБА_1є суб»єктом підприємницької діяльності, відповідач  є юридичною особою, тобто даний спір виникає з об»єкту для підприємницької діяльності.

            Відповідно до положень ст..15 ЦПК України, ст..ст.1,12 ГПК України справи за спорами, які виникають з об»єкту для підприємницької діяльності підвідомчі не місцевим судам загальної юрисдикції, а господарським судам.

            Оскільки справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а проводиться за правилами іншого судочинства, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі.

            Керуючись ст..ст.1,12 ГПК України, ст..15, п.1 ст.205 ЦПК України, суд -

 

                                                                   У Х В А Л И В :

 

            Закрити провадження у справі за позовомОСОБА_1 до КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ про визнання права власності на нерухоме майно - приміщення магазину «Риба» по вул..Центральна,4а в смт.Клесів Сарненського району Рівненської області.       

            Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Рівненської області протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 5-ти днів з дня її проголошення.

 

                            СУДДЯ:  підпис

                                                                              Копія вірна

 

            СУДДЯ САРНЕНСЬКОГО

                  РАЙОННОГО СУДУ                                                      ТОВСТИКА І.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація