Судове рішення #4033845

                                                                                                              Справа №2-353/08

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 

12 лютого 2008 року                                                                                    м.Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

в особі : головуючого-судді                                           Гейруша В.Б.

при секретарі                                                                     Глінській О.А.

з участю: прокурора Грицака А.В., відповідачки ОСОБА_2., представника третьої особиОСОБА_3.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Мукачево цивільну справу за позовом прокурора Мукачівського району в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третьої особи -органу опіки та піклування Мукачівської районної державної адміністрації про позбавлення батьківських прав,

 

встановив:

 

У січні 2008 року прокурор Мукачівського району звернувся до суду з позовом в інтересахОСОБА_1, 2001 року народження до ОСОБА_2. про позбавлення батьківських прав, вказуючи на те, що остання являється матір'ю ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 який знаходиться в дільничній лікарні АДРЕСА_1. ОСОБА_2. письмово відмовилася від дитини, її інтересами не цікавиться, у її вихованні ніякої участі не приймає, не проявляє батьківської турботи.

В судовому засіданні прокурор Грицак А.В. позовні вимоги підтримав повністю, просив їх задовольнити, посилаючись на обставини викладені в позовній заяві.

Відповідачка в судовому засіданні позов визнала, не заперечувала проти його задоволення.

Представник органу опіки та піклування Мукачівської районної державної адміністрації вважає за потрібне позбавити батьківських прав ОСОБА_2. по відношенню до малолітньогоОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1Заслухавши пояснення прокурора, відповідачки та думку представника органу опіки та піклування Мукачівської районної державної адміністрації, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку про необхідність задоволення позову, виходячи із слідуючих підстав.

Свідоцтвом про народження серіїНОМЕР_1 та довідкою відділу РАЦС Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області стверджується, що матір'ю ОСОБА_1, 17 листопада 2001 року являється   відповідачка - ОСОБА_2.

Згідно заяви від 13 червня 2006 року, завіреної головним лікарем дитячої лікарні АДРЕСА_1, ОСОБА_2., ІНФОРМАЦІЯ_2, відмовилася від виховання та утримання малолітньогоОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1Відділ органу опіки та піклування при Мукачівському міськвиконкомі у своєму висновку від 23 листопада 2007 року вважає за доцільне позбавити батьківських правОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 по відношенню до малолітнього синаОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1Таким чином, в судовому засіданні було доведено, що відповідачка не забрала ОСОБА_1, 2001 року народження, з закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляла щодо нього батьківського піклування, ухиляється від виконання своїх обов'язків по вихованню та утриманню малолітнього сина, а тому підлягає позбавленню батьківських прав у відповідності до ст.164 Сімейного Кодексу України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10, 60, 208-209, 212-215, 223, 294 ЦПК України, ст.ст.164, 165 Сімейного Кодексу України, суд -

 

рішив:

 

Позов прокурора Мукачівського району задовольнити.

ПозбавитиОСОБА_2 12 квітня ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканкуАДРЕСА_1, батьківських прав по відношенню до малолітнього ОСОБА_1,  17 листопада ІНФОРМАЦІЯ_1Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.                                                                                   

  • Номер: 6/176/10/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-353/08
  • Суд: Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
  • Суддя: Гейруш В.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.03.2019
  • Дата етапу: 06.03.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація