Судове рішення #40328325
2а-8235/11/1470

   

          ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

          

02 січня 2015 року                                             м. Київ                                                         К/800/68141/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Муравйов О.В.,

перевіривши матеріали касаційної скарги Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління Міндоходів

на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 07.05.2012 року

та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 09.12.2014 року

у справі №  2а-8235/11/1470

за позовом Публічного акціонерного товариства «Миколаївська теплоелектроцентраль»

до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м.Одесі Міжрегіонального головного управління Міндоходів

про визнання протиправним рішення та скасування податкових повідомлень-рішень, -


В С Т А Н О В И В:

Постановою Миколаївського окружного адміністративного суду від 07.05.2012 року у справі №  2а-8235/11/1470, залишеною без змін ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 09.12.2014 року, позов задоволено частково.

Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління Міндоходів звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на судові рішення, в якій просить їх скасувати, відмовити в задоволенні позову, стверджуючи про порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Ознайомившись з матеріалами касаційної скарги, суддя-доповідач приходить до висновку про відмову у відкритті касаційного провадження.

Відповідно до п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Не переглядаючи судові рішення по суті, виходячи з доводів касаційної скарги, підстав для відкриття касаційного провадження не вбачається.

Керуючись п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-


У Х В А Л И В:


1. У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління Міндоходів на постанову Миколаївського окружного адміністративного суду від 07.05.2012 року та ухвалу Одеського апеляційного адміністративного суду від 09.12.2014 року у справі № 2а-8235/11/1470 відмовити.

2. Ухвала оскарженню не підлягає.




          Суддя                                                                                                             О.В. Муравйов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація