Справа № 2-567/08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 травня 2008 p. Чорноморський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого судді Дядіченко С. В.
при секретарі Лидзар Д.А.
розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1
ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 пред'явила позов до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що відсутність взаєморозуміння, поваги й довіри привели до розпаду родини. Сторони шлюбні відносини не підтримують. Від шлюбу неповнолітніх дітей немає.
У судове засідання сторони не з'явились, про день та місце слухання цивільної справи було повідомлено належним чином, але в цивільній справі є їх письмові заяви, в яких вони просять слухати справу в їх відсутність, у попередньому розгляді справі, позивачка позовні вимоги підтримує, відповідач з позовом згоден.
У відповідності зі ст. 169 ЦПК України суд вважає за можливість розглянути справу у відсутність сторін.
Суд вважає, що позов є обґрунтований і підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що сторони знаходяться в шлюбі з 29.07.2005 року, шлюб зареєстрували у Оленівської селищної раді Чорноморського району АР Крим, актовий запис № 02, що підтверджується свідоцтвом про шлюб (а.с. 5). Від шлюбу неповнолітніх дітей немає.
Подружжя шлюбні відносини не підтримують, загального господарства не ведуть, у зв'язку з втратою почуттів, любові та поваги один до одного.
З таких обставинах суд приходить до висновку, що подальше сумісне проживання і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, сторони висловили обоюдну згоду про неможливість знаходження у шлюбі, а збереження сім'ї є недоцільним, тому їх шлюб підлягає розірванню.
Судові витрати підлягають стягненню з позивачки за її клопотанням.
На підставі ст. 112СК України, ст. 10, 11, 60, 169, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_3 (дошлюбне прізвище Шупита) ОСОБА_2 та ОСОБА_3, зареєстрований 29.07.2005 року у Оленівської селищної раді Чорноморського району АР Крим, актовий запис № 02.
Стягнути з ОСОБА_1 при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу 17 гривень в дохід держави.
ОСОБА_3 від сплати витрат по розірванню шлюбу звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду АРК через Чорноморський районний суд АРК шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку, передбаченому ч. 4 ст. 295 ЦПК України .