копія Справа № 3 -126 2009 року
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
«26» січня 2008 року Суддя Балтського районного суду Одеської області Ільніцька К.М.,
розглянувши матеріали, які надійшли від Балтського РВ УМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, мешканця м. АДРЕСА_1 непрацюючого, на протязі року до адміністративної відповідальності притягувався неодноразово,
- за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 203 ч.1 КпАП України,
ВСТАНОВИЛА:
24.01.2009р. о 11:00 год. дільничним інспектором Балтського РВ ГУМВС України в Одеській області було встановлено, що ОСОБА_1 який являється громадянином Росії, порушив правила перебування в Україні, тобто проживає в м. АДРЕСА_1 документи на право проживання в Україні в нього відсутні.
В судовому засіданні правопорушник даний факт правопорушення визнав, суду пояснив, що збирається оформити документи для перебування на території України.
Правопорушення, передбачене ст. 203 ч.1 КпАП України, яке здійснив ОСОБА_1 знайшло своє підтвердження зібраними матеріалами по справі, в тому числі протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД №113483 від 24.01.2009р., копіями паспорту громадянина СРСР та з пояснень самого правопорушника.
На підставі викладеного, вбачаючи в діях ОСОБА_1. порушення іноземною особою правил перебування в Україні, керуючись ст. 124 п.5 Конституції України, ст. 203 ч.1 КпАП України, суддя
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 340,00 грн.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
ГОЛОВА БАЛТСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ Л.І. БОДАШКО