ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
09.01.07р. | Справа № 14/6/81 |
За скаргою: Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром-2003", м. Дніпропетровськ
на дії державної виконавчої служби у Жовтневому районі м. Дніпропетровська
У справі:
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Промуголь", 94213, м. Алчевськ, вул. Липовенко, 2В
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергопром-2003", 49000, м. Дніпропетровськ, пл. Шевченко, 1
про стягнення 1961,59 грн.
Суддя Панна С.П.
СУТЬ СПОРУ:
07.12.04 р. до суду поступила скарга ТОВ "Енергопром-2003" на дії ВДВС у Жовтневомурайоні м. Дніпропетровська, в якій скаржник просить суд скасувати всі акти державного виконавця відділу державної виконавчої служби Жовтневого районного управління юстиції м. Дніпропетровська Свистун Ф. А., винесені по виконавчому провадженню про стягнення з ТОВ "Енергопром-2003" визнати незаконними, крім винесення постанов про відкриття виконавчого провадження.
29.09.05 р. скаржник подав до суду уточнення до скарги, в якій просить суд визнати незаконними та скасувати акти опису та арешту майна винесені державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Жовтневого районного управління юстиції м. Дніпропетровська Свистун Ф. А. 18.11.04 р. та відповідні додатки до них. Номери актів, які підлягають скасуванню, Серія АА №425693, серія АА №3425993. Також скаржник просить зобов'язати державного виконавця відділу державної виконавчої служби Жовтневого районного управління юстиції Свистун Ф. А. негайно повернути представникам ТОВ "Енергопром-2003" незаконно вилучене майно.
14.07.05 р. до суду поступила заява АКБ "Новий", в якій банк просить суд залучити його до участі у справі в якості третьої особи у зв'язку з тим, що дії державного виконавця, що оскаржуються, здійснювались в порядку примусового виконання наказу господарського суду Дніпропетровської області від 29.01.04 р. по справі № 30/290 про стягнення на користь АКБ "Новий" грошових коштів.
Клопотанням № 19696 В10-755/04 від 13.09.05 р. Жовтневий відділ Державної виконавчої служби Дніпропетровського міського управління юстиції просить суд залучити до участі у справі ТОВ фірму "Кассіопея-ГЗФ Михайлівська", ТОВ "ВКП "Укртрансгаз-Сервіс", які є стягувачами в зведеному провадженні.
Згідно розпорядження першого заступника голови суду Жукової Л. В. від 09.01.07 р. справу № 6/81 передано судді Панні С. П. для розгляду скарги на дії ВДВС у Жовтневому районі м. Дніпропетровська.
Керуючись ст. 121-2 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
Прийняти скаргу до розгляду та призначити її розгляд у засідання на 23.01.07р. о 11:30год. Засідання відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева 1а (кабінет № 42).
До засідання подати:
Виконавчій службі Жовтневого району надати: докази відсутності коштів на рахунку відповідача, зазначеному в наказі суду від 11.05.04 р.; докази виконання ч. ч. 6, 7 ст. 55 Закону України "Про виконавче провадження"; адреси ТОВ фірми "Кассіопея-ГЗФ Михайлівська", ТОВ "ВКП "Укртрансгаз-Сервіс"; письмові пояснення чи є стягувачем у зведеному виконавчому провадженні АКБ "Новий".
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов’язкова.
Суддя | С.П. Панна |
Згiдно з оригіналом |
Помічник судді | І. В. Грабінська |