Справа № 2о-46\08р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 березня 2008 року Святошинський райсуд м. Києва в складі:
головуючої судді: І.В. П»ЯТНИЧУК
при секретарі: Р.Г.Ландар,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві
цивільну справу за заявою
ОСОБА_1
Заінтересована особа: Управління пенсійного фонду України в Святошинському районі м.Києва
про встановлення факту, перебування на повному матеріальному утриманні, -
ВСТАНОВИВ:
Заявниця звернулась до суду з даною заявою та просила встановити факт перебування її на повному матеріальному утриманні у чоловіка ОСОБА_2 з 1973 р. по 1998 р.
Однак в судові засідання 17 березня 2008 р. та 31 березня 2008р., заявниця не з»явилась, хоча про час та день розгляду справи повідомлялась належним чином, причини неявки суду не повідомила, докази про поважну причину неявки в судове засідання суду не надала.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заяву ОСОБА_1 слід залишити без розгляду, оскільки відповідно до ст.207 ЦПК України у разі повторної неявки належним чином повідомленого позивача ( заявника) в судове засідання без поважних причин, суд залишає заяву без розгляду.
На підставі зазначеного, керуючись п.3 ст.207, 209-210 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1, Заінтересована особа: Управління пенсійного фонду України в Святошинському районі м.Києва про встановлення факту, перебування на повному матеріальному утриманні - ЗАЛИШИТИ БЕЗ РОЗГЛЯДУ.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд, шляхом подачі заяви на апеляційне оскарження ухвали суду протягом п *яти днів з дня її проголошення, та подачі апеляційної скарги на ухвалу суду протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження.