Судове рішення #4008216
Справа № 2-0-38/09

                                                                                                                       Справа № 2-0-38/09

 

РIШЕННЯ

                                                       IМEНEM            УКРАЇНИ

 

30 січня 2009 року                                                                                      м. Сiмферополь

Сiмферопольський районный суд АР Крим в  складi:

                                                Головуючого суддi                            Биховець М.О.,

                                                при ceкpeтapi                                     Фірсовій О.А.,

розглянувши у  попередньому  судовому засiданнi в м. Сiмферополi цивiльну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Управління Пенсійного  фонду України в Сімферопольському районі АР Крим про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,

 

в с т а н о в и в:

24.11.2008 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою, в якій просить  встановити  факт, що їй належить трудова книжка, видана 22 січня 1953 року Щекинським СУ № 1 на ім'я ОСОБА_1,  архівна довідка № 14-497/08 від 24.04.2008 року, та акт від 31.03.1992 року, видані на ім'я ОСОБА_1.     Вимоги мотивовані тим, що у трудовій книжці виправлено прізвище заявника у зв'язку з зміною прізвища після реєстрації шлюбу, дівоче прізвище зазначене з помилкою - ОСОБА_2, тоді як треба - ОСОБА_3, ім'я зазначено з виправленнями, у акті прізвище, ім'я, та по батькові зазначені з помилками, як ОСОБА_1 - ОСОБА_2, тоді як треба - ОСОБА_3.   Встановлення факту необхідно для призначення пенсії.

Заявник в судовому засіданні   пiдтримала вимоги, просила їх задовольнити.

Представник заінтересованої особи - Управління Пенсійного  фонду України в Сімферопольському районі АР Крим у судове засідання не з'явилася, надала суду заяву, згідно якої не заперечує проти вимог заявника, вважає за можливе визнати вищевказаний факт.

Заслухавши пояснення заявника, дослiдивши матерiали цивiльної справи, суд вважає, що заява пiдлягає задоволенню.

З наданих суду документів, зокрема паспорту, свідоцтв про народження,   витікає, що  прізвище, ім'я заявника -   ОСОБА_1, дівоче прізвище - ОСОБА_3.

Факт, про встановлення якого просить заявник,  має для нього юридичне значення, оскiльки надає право на отримання пенсії.

Визнання вимог не суперечить закону та не порушує права, свободи чи iнтереси iнших осiб.

Керуючись ст.ст.  256, 259 ЦПК  України, суд,

 

                                                          В И Р І Ш И В:

 

Заяву задовольнити.

Встановити юридичний факт про те, що ОСОБА_1 належить трудова книжка, видана  22 січня 1953 року Щекинським СУ № 1 на ім'я ОСОБА_1,  архівна довідка № 14-497/08 від 24.04.2008 року, та акт від 31.03.1992 року, виданий на ім'я ОСОБА_2. 

У судовому засіданні 30 січня 2009 року проголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя  (підпис)

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація