Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Справа № 2 - 1386/2009 р.
11 лютого 2009 року м. Краснодон
Краснодонський міськрайонний суд Луганської області у складі: головуючого судді: Бойко В. Г., при секретарі: Горпинченко И. Ю., розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду м. Краснодона цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач, ОСОБА_1, звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, в обґрунтування своїх позовних вимог вказала, що вона з відповідачем по справі перебуває у зареєстрованому шлюбі з 24.04.1999 року. Шлюб зареєстровано у Молодогвардійській міській раді міста Краснодона Луганської області. Актовий запис про реєстрацію шлюбу НОМЕР_1. Від спільного життя сторони мають неповнолітніх дітей: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, які проживають з позивачем та знаходяться на її утриманні.
Добровільно відповідач матеріальну допомогу на утримання дітей не надає.
Позивачка просить суд стягнути з відповідача на свою користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, у розмірі 1/3 частини з усіх видів його доходу, щомісячно, але не менш, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подання позовної заяви, тобто з 23.01.2009 року та до досягнення ОСОБА_1 повноліття, тобто до 06.10.2017 року та ОСОБА_3 повноліття, тобто до 07.02.2024 року.
У попередньому судовому засіданні позивачка надала заяву, в якій просить розглянути справу за її відсутністю. Позов підтримує у повному обсязі.
Відповідач у попередньому судовому засіданні надав заяву, у якій позов визнав, проти доводів позивачки не заперечує, просив суд розглянути справу за його відсутністю.
Перевіривши письмові матеріали справи, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню в повному обсязі з наступних підстав.
Від спільного життя сторони мають неповнолітніх дітей: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження. У свідоцтві про народження дітей сторони записані батьками.
Діти мешкають з позивачем та знаходиться на її утриманні /а.с. 6/.
Відповідно до ст. 180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
У відповідності до ч. 2 ст. 182 СК України, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
На підставі вищевикладеного, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача аліменти на користь позивача на утримання неповнолітніх дітей: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження у розмірі 1/3 частини з усіх видів його доходу, щомісячно, але не менш, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подання позовної заяви, тобто з 23.01.2009 року та до досягнення ОСОБА_1 повноліття, тобто до 06.10.2017 року та ОСОБА_3 повноліття, тобто до 07.02.2024 року.
Згідно з ч. 4 ст. 130, ч. 4 ст. 174 ЦПК України, суд ухвалюється судове рішення про задоволення позову у попередньому судовому засіданні у разі визнання відповідачем позову за наявності для того законних підстав.
На підставі ст. ст. 180-183 СК України, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, ч. 4 ст. 130, ч. 4 ст. 174, 212-215, п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Позов ОСОБА_1- задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженця м. Молодогвардійськ, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання: сина, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, та доньки, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, у розмірі 1/3 частини з усіх видів його доходу, щомісячно, але не менш, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з дня подання позовної заяви, тобто з 23.01.2009 року та до досягнення ОСОБА_1 повноліття, тобто до 06.10.2017 року та ОСОБА_3 повноліття, тобто до 07.02.2024 року.
Стягнути з ОСОБА_2 державне мито на користь держави у розмірі 51 грн. (п'ятдесят одна гривня).
Стягнути з ОСОБА_2 витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у Краснодонському міськрайонному суді Луганської області у сумі 7 (сім) гривень 50 копійок.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.
На рішення може бути подана заява до апеляційного суду Луганської області про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення, та подана апеляційна скарга протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, через Краснодонський міськрайонний суд.
Головуючий