Справа № 2-8242/08
У Х В А Л А
22 січня 2009 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:
головуючого судді - Дерунець О.А.
при секретарі - Кравченко Н.М..
розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкаси про визнання незаконною та скасування постанови управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області від 6 серпня 2002 року № 37, зобов'язання відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкасах щодо нарахування та стягнення призначеної страхової виплати,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом про визнання незаконною та скасування постанови управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області від 6 серпня 2002 року № 37, зобов'язання відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкасах щодо нарахування та стягнення призначеної страхової виплати.
Позивач до судового засідання не з'явився, до початку судового засідання надав суду заяву про залишення позову без розгляду у зв'язку з вирішенням питання у добровільному порядку.
На попередньому судовому засіданні представник відп овідача управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області не заперечував проти залишення позовної заяви без розгляду.
Інший відповідач відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкаси в судове засідання не з'явився, причина неявки суду невідома, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.
Суд, заслухавши думку представника відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що в даному випадку заява підлягає до задоволення.
У відповідності до вимог ст. 207 ч.1 п. 5 суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Згідно ч. 1 ст. 89 ЦПК України, якщо позивач не підтримує своїх вимог унаслідок задоволення їх відповідачем після пред'явлення позову, суд за заявою позивача присуджує стягнення всіх понесених ним у справі витрат з відповідача.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що в зв'язку з поданою заявою, можливо залишити заяву без розгляду.
Керуючись ч. 1 ст. 89, п. 5 ч. 1 ст. 207, ст.ст. 209-210 ЦПК України суд -
У Х В А Л И В:
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до управління виконавчої дирекції Фонду Соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкаси про визнання незаконною та скасування постанови управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області від 6 серпня 2002 року № 37, зобов'язання відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкасах щодо нарахування та стягнення призначеної страхової виплати - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5- денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
ГОЛОВУЮЧИЙ :