Справа № 2/531/530/12
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07.02.2012 року м. Донецьк
Суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька Васильєва Н.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Державної виконавчої служби України, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Куйбишевському районі міста Донецька про стягнення сум, -
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулась до суду із позовною заявою, в якій просить зобов’язати Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Куйбишевському районі міста Донецька призначити щомісячну допомогу по відшкодуванню шкоди, завданим каліцтвом на виробництві в сумі 1439,59 гривень, і зобов’язати Державну виконавчу службу України виплатити проіндексовану заборгованість в сумі 59 298844,85 гривень.
Суддя вважає, що у відкритті провадження у цивільній справі необхідно відмовити з наступних підстав.
Так, рішенням Куйбишевського районного суду міста Донецька від 17 червня 2010 року позовні вимоги ОСОБА_1 до Відділу освіти Куйбишевської районної в місті Донецьку ради, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Куйбишевському районі міста Донецька, ОСОБА_2 про стягнення суми – залишені без задоволення.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 122 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження, якщо є таке, що набрало законної сили рішення чи ухвала суду про закриття провадження у справі у зв’язку з відмовою позивача від позову або укладення мирової угоди сторін у спорі між тими самими сторонами, про той самий предмет спору і з тих самих підстав.
З огляду на вказане, у зв’язку з тим, що позивачка звернулась до суду з тими самими вимогами, що пред’явлені раніше до тієї самої сторони, про той самий предмет спору і з тих самих підстав, то у відкритті провадження за позовною заявою ОСОБА_1 до Державної виконавчої служби України, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Куйбишевському районі міста Донецька про стягнення сум, необхідно відмовити.
Керуючись ст. ст. 209, п. 2 ч. 2 ст. 122 ЦПК України, суддя -
У Х В А Л И В :
Відмовити у відкритті провадження за позовною заявою ОСОБА_1 до Державної виконавчої служби України, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Куйбишевському районі міста Донецька про стягнення сум.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом п’яти днів з її проголошення. Особа, яка не брала участь у судовому засіданні у той же строк, з дня отримання її копії.
Суддя: