Справа № 518/516/2012
2/518/55/2012
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 лютого 2012 року Жданівський міський суд Донецької області
у складі:
головуючого судді: Бузанова П.М.
при секретарі: Широковій О.І.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Жданівка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
03.02.2012 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2
В обґрунтування позову посилається на те, що вона перебуває з відповідачем у шлюбі, зареєстрованому у відділі реєстрації актів цивільного стану Жданівського міського управління юстиції Донецької області з 30 червеня 2007 року, про що зроблено актовий запис № 46.
Від спільного шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з матір`ю та знаходяться на її вихованні. Спору про місце проживання дитини між ними не має.
Спору про розділ майна між ними не має.
Просить розірвати шлюб, посилаючись на відсутність взаємної любові, поваги; різні погляди на сімейне життя, виховання дитини; відсутність фінансової допомоги з боку відповідача, тому що він ніде не працює, що призвело до розриву шлюбних відносин.
Позивачка в судове засідання не з’явилася, про день та час розгляду справи була повідомлена належним чином. Надала суду заяву з проханням розглянути справу в її відсутність, позовні вимоги підтримує повністю та просить їх задовольнити.
Відповідач в судове засідання не прибув, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином. Надав суду заяву з проханням розглянути справу в його відсутність, проти позову не заперечував.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню, по наступним обставинам:
- ОСОБА_1 перебуває в шлюбі з ОСОБА_2, який зареєстровано відділом реєстрації актів цивільного стану Жданівського міського управління юстиції Донецької області 30 червеня 2007 року, про що зроблено актовий запис № 46 (а.с. ).
Згідно ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
З матеріалів справи видно, що у сторін відсутня взаємна любов, повага; різні погляди на сімейне життя, виховання дитини; відсутність фінансової допомоги з боку відповідача, тому що він ніде не працює, що призвело до розриву шлюбних відносин.
Від спільного проживання мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з матір`ю та знаходяться на її вихованні. Спору про місце проживання дитини між ними не має.
Спору про розділ майна між ними не має.
Відповідно до ст.113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище. Позивачка ОСОБА_1 виявила бажання після розірвання шлюбу, залишити їй прізвище ОСОБА_1.
При таких обставинах, суд знаходить заяву обґрунтованою, яка підлягає задоволенню, оскільки подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, що має істотне значення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 60, 212-215 ЦПК України, ст. ст. 104, 105 п.3, 110, 112 СК України, суд
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище Майсюк), ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану Жданівського міського управління юстиції Донецької області 30 червня 2007 року, про що зроблено актовий запис № 46.
Після розірвання шлюбу присвоїти ОСОБА_1 прізвище «Опаріна».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
заяву задоволено повністю
Суддя Жданівського міського
суду Донецької області ОСОБА_4