Справа №508/943/12
ПОСТАНОВА
Іменем України
02 квітня 2012 року суддя Ворошиловського районного суду м. Донецька Лагода К.О., розглянувши матеріали, які надійшли з Управління споживчої інфраструктури та агропромислового розвитку міської ради про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України, не працює, мешкає за адресою: м. Донецьк, вул. Університетська, 7/61,
в скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення, -
ВСТАНОВИЛА:
З Управління споживчої інфраструктури та агропромислового розвитку міської ради в суд направлені матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, передбаченого ст. 160 ч. 2 КупАП за те, що 27.02.2012 року о 13 год. 30 хв. ОСОБА_1, перебуваючи біля будинку №25 по пр. Комунарів у Ворошиловському р-ні м.Донецька, здійснювала торгівлю не продовольчих товарів з рук у невстановленому для цього місці.
Факт скоєння ОСОБА_1 вказаного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ДО №012018 від 27.02.2012 року, та іншими матеріалами справи.
При накладенні стягнення, приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, вважаю необхідним піддати його покаранню у вигляді штрафу в прибуток держави в сумі 102 гривні з конфіскуванням вилученого майна.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 160, п. 1 ст. 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 160 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в прибуток держави в сумі 102 (сто дві) гривні з конфіскуванням вилученого майна.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови. Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Ворошиловського
районного суду м. Донецька К.О. Лагода