508/95/12
У Х В А Л А №2/508/937/12
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 березня 2012 року Ворошиловський районний суд м. Донецька у складі:
головуючого - судді Цукурова В.П.
при секретарі –Кривошей Г.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Донецьку цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Цитрус Дискаунт" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди, –
ВСТАНОВИВ:
У провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Цитрус Дискаунт" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди.
До суду надійшла заява, в якій сторони виразили згоду укласти мирову угоду, за умовами якої сторони врегульовують існуючий судовий спір. Згідно даної угоди, відповідач зобов’язується у день укладення цієї угоди сплатити 5 000 (п’ять тисяч) гривень 00 коп. позивачу у якості компенсації предмету позовної заяви (ноутбуків «НР»COMPAG 625, «Samsung»NP-RV518-S06UA, «Samsung»NP- R590-JS01UA), що належать позивачу; позивач відмовляється від усіх інших своїх позовних вимог (окрім вимоги щодо сплати компенсації збитків у розмірі 5 000 грн. 00 коп.), та передає, після зарахування грошових коштів у сумі 5000 гривень на поточний рахунок позивача, відповідачу ноутбук «Samsung»NP-RV518-S06UA HGGD93GB900069, тільки у випадку сплати відповідачем у строк до 08.03.2012 р. суми компенсації у розмірі 5 000 (п’яти тисяч) гривень 00 коп; витрати по сплаті судового збору відносяться на рахунок позивача; належним підтвердженням виплати 5 000 грн. 00 коп., у якості компенсації предмету позову є квитанція про зарахування на п/р позивача № 26000137895400 в АКИБ «УкрСибБанк»», МФО 351005, код 34055340 суми матеріальної шкоди у сумі 5000 гривень 00 коп., документом, що підтверджує факт передачі ноутбуку «Samsung»NP-RV518-S06UA HGGD93GB900069 є акт приймання - передачі, підписаний уповноваженою особою позивача та відповідачем; відповідач і позивач заявляють, що ні в процесі укладення цієї мирової угоди, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь-яких третіх осіб, в тому числі й держави.
Умови мирової угоди, викладені в заяві про затвердження мирової угоди на ім’я суду і підтверджені позивачем в особі директора ТОВ «Цитрус Дискаунт»ОСОБА_2 та відповідачем ОСОБА_1
Сторонам відомі наслідки затвердження мирової угоди і припинення провадження в справі, передбачені ст. 206 ЦПК України.
У судове засідання сторони не з’явилися, були повідомлені належним чином про дату, час та місце розгляду справи.
З огляду на те, що мирова угода не суперечить закону, укладена в інтересах обох сторін, виконання ними умов мирової угоди не порушує інтересів інших осіб, суд приходить до висновку про необхідність затвердження мирової угоди та закриття провадження у справі.
Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. ст. 175, 205, 206 ЦПК України, суд –
УХВАЛИВ:
Визнати мирову угоду, укладену між Товариством з обмеженою відповідальністю «Цитрус Дискаунт»в особі директора ОСОБА_2 та ОСОБА_1, згідно якої:
1. Відповідач зобов’язується у день укладення цієї угоди сплатити 5 000 (п’ять тисяч) гривень 00 коп. позивачу у якості компенсації предмету позовної заяви (ноутбуків «НР»COMPAG 625, «Samsung»NP-RV518-S06UA, «Samsung»NP- R590-JS01UA), що належать позивачу;
2. Позивач відмовляється від усіх інших своїх позовних вимог (окрім вимоги щодо сплати компенсації збитків у розмірі 5 000 грн. 00 коп.), та передає, після зарахування грошових коштів у сумі 5000 гривень на поточний рахунок позивача, відповідачу ноутбук «Samsung»NP-RV518-S06UA HGGD93GB900069, тільки у випадку сплати відповідачем у строк до 08.03.2012 р. суми компенсації у розмірі 5 000 (п’яти тисяч) гривень 00 коп;
3. Витрати по сплаті судового збору відносяться на рахунок позивача;
4. належним підтвердженням виплати 5 000 грн. 00 коп., у якості компенсації предмету позову є квитанція про зарахування на п/р позивача № 26000137895400 в АКИБ «УкрСибБанк»», МФО 351005, код 34055340 суми матеріальної шкоди у сумі 5000 гривень 00 коп., документом, що підтверджує факт передачі ноутбуку «Samsung»NP-RV518-S06UA HGGD93GB900069 є акт приймання - передачі, підписаний уповноваженою особою позивача та відповідачем;
5. Відповідач і позивач заявляють, що ні в процесі укладення цієї мирової угоди, ні в процесі виконання її умов не були, не будуть і не можуть бути порушені права будь-яких третіх осіб, в тому числі й держави.
Провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Цитрус Дискаунт" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди –закрити.
Апеляційну скаргу на ухвалу суду може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Ворошиловський районний суд м.Донецька протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Ухвалу надруковано у нарадчій кімнаті в одному примірнику.
Суддя Ворошиловського районного
суду м. Донецька В.П. Цукуров