Судове рішення #39821658


У К Р А Ї Н А

ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

№ 3-2131/11

П О С Т А Н О В А


03 серпня 2011 року м. Дніпропетровськ

Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Ф.Ф. Маймур, розглянувши адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1, працюючого директором ТОВ «Дніпрометпостач», який мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 169/27, притягнутого за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, -


ВСТАНОВИВ:

11 липня 2011 року до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська надійшов адміністративний матеріал з ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська у відношенні ОСОБА_1.

Посадовою особою ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП відносно ОСОБА_1 в якому вказано, що останній обіймає посаду директора ТОВ «Дніпрометпостач», що розташовано по пр. Аношкіна, 181/110 м. Дніпродзержинськ, також встановлено, ведення податкового обліку з порушенням встановленого порядку, що призвело до заниження податку на прибуток за 1 квартал 2010 року на суму 56 000 грн., заниження податку на додану вартість за липень 2010 р. на суму 30 111 грн., за вересень 2010р. на суму 16285 грн.(згідно витягу з акту перевірки від 15 лютого 2011 року).

Винність правопорушника у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АХ № 654487 від 15 лютого 2011 року.

Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушника у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

                    Відповідно до ч.2 ст. 38 КУпАП стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня виявлення правопорушення.

Згідно п. 7 ч.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю, у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи строків передбачених ст. 38 цього Кодексу.

Враховуючи вищезазначені обставини, вважаю за необхідне визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП та закрити провадження по даній справі.

На підставі викладеного та керуючись ч.2 ст.38, п.7 ч.1 ст.247 КУпАП, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати винним ОСОБА_1 у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП

Провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 притягнутого за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП - закрити.


Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Строк пред’явлення постанови до виконання три місяці з дня її винесення.

Постанова набирає чинності:

Суддя Ф.Ф. Маймур


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація