ТЕКСТ
УКРАЇНА
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
49044, м. Дніпропетровськ, вул. Паторжинського, 18 «А», тел. 713-58-29
№412/111/2012
Пр.№ 3/412/24/2012
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 січня 2012 рокум. Дніпропетровськ
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Пойда С.М., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Жовтневого районного відділу Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, не працюючої, яка мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 171/6, притягнутої за ч. 1 ст. 184 КУпАП, –
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 ухиляється від передбачених законодавством обов’язків щодо виконання батьківських обов’язків у відношенні своїх дітей: малолітніх дочок ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, яка є ученицею 4-В класу НВК №66, а саме: вихованням дітей не займається, матеріально дітей не утримує, навчальним процесом не цікавиться, веде аморальний спосіб життя.
В матеріалах справи присутня заява ОСОБА_1, в якій вона просить суд розглядати дану адміністративну справу без її участі, вину свою у вчиненні зазначеного правопорушення не заперечує.
Винність правопорушниці підтверджується попередженням від 20 грудня 2011 року, заявою ОСОБА_4, актом обстеження умов проживання дитини від 20 грудня 2011 року, обстеженням житлово-побутових умов, характеристикою на родину НВК №66, засіданням ради профілактики НВК №66, а також власними поясненнями ОСОБА_1, відповідно до яких остання дійсно вчинила правопорушення за зазначених обставин.
Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушниці в невиконанні батьками обов’язків щодо виховання дітей, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.
При визначені виду і розміру стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особистість правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан і обставини, що пом’якшують та обтяжують її відповідальність.
З урахуванням викладеного вважаю за необхідне накласти на правопорушницю адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 299 КУпАП, –
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, та накласти на останню адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі п’ятдесят одна гривня.
Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк пред’явлення постанови до виконання 3 місяці з дня її винесення.
Постанова набрала чинності:
Суддя:ОСОБА_5
- Номер: 3/412/24/2012
- Опис: ст. 184 ч1 поруш. бат. обов.
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 412/111/2012
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Пойда С.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2012
- Дата етапу: 03.02.2012