УКРАЇНА
ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
49044, м. Дніпропетровськ, вул. Паторжинського, 18 «А»
№412/188/2012
пр. 3/412/87/2012
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 січня 2012 рокум. Дніпропетровськ
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Галічий В.М., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Жовтневого районного відділу Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, студент ДТЗЕ ім. Патона, який мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 1б/815, притягнутого за ч.1 ст. 1751 КУпАП, –
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, 11 січня 2012 року біля 12 годин 00 хвилин палив цигарки в забороненому місці, а саме у дворі буд. №11 по вул. Шевченко в м. Дніпропетровську, чим здійснив правопорушення передбачене ч. 1 ст. 1751 КУпАП.
ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину у вчиненні зазначеного правопорушення визнав в повному обсязі.
Винність правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ДН № 06912262, а також власними поясненнями ОСОБА_1 відповідно до яких останній дійсно вчинив зазначене правопорушення за вищевикладених обставин.
Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини правопорушника, передбаченого ч. 1 ст. 1751 КУпАП.
При визначені виду і розміру стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особистість правопорушника, ступінь його вини, майновий стан і обставини, що пом’якшують та обтяжують його відповідальність.
З урахуванням викладеного вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді попередження.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 299 КУпАП, –
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1751 КУпАП, та накласти на останнього адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк пред’явлення постанови до виконання 3 місяці з дня її винесення.
Постанова набрала чинності:
Суддя:ОСОБА_2
- Номер: 3/412/87/2012
- Опис: ст. 175-1 ч1 курін в забор. місцях
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 412/188/2012
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Галічий В.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.01.2012
- Дата етапу: 12.01.2012