Справа 2-0-40/2008 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2008 року ЧОРНОМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛИКИ КРИМ
в складе: головуючого судді - Стебівко О.І.
при секретарі - Бедрицькой М. О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Чорноморське цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документа, зацікавлена особа управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі АРК, суд
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернулася до суду з заявою про встановлення факту приналежності їй трудової книжки, мотивуючи свої вимоги тим, що вона звернулася до Управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі АР Крим для оформлення пенсії, але їй було відмовлено в прийняті документів тому, що в трудовій книжці, виданій 04.05.1972 року її ім'я записали ОСОБА_1. Але згідно з її свідоцтвом про народження та паспортом її ім'я ОСОБА_1.
При таких обставинах заявник не в змозі оформити пенсію за віком, а тому просить суд встановити факт належності їй трудової книжки.
Представник зацікавленої особи - Управління пенсійного фонду України в Чорноморському районі АР Крим, в судове засідання не з'явився, просить слухати справу в їх відсутність, не заперечує відносно встановлення факту, що має юридичне значення, згідно заяви.
У відповідності зі ст. 169 ЦПК України суд вважає, що в справі є досить матеріалів про права і взаємини сторін і є можливість розглянути справу в відсутність представника зацікавленої особи.
Вивчивши письмові матеріали справи, заслухавши заявника, суд вважає, що заява підлягає задоволенню на підставі ст. 256 ч.1 п.6 ЦПК України.
Як встановлено судом, Заявник ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується свідоцтвом про народження ЧЕ №298309, копією паспорта..
04.05.1972 року заявнику була видана трудова книжка, де її ім'я замість вірного ОСОБА_1 записали ОСОБА_1.
Та обставина, що трудова книжка належать заявнику підтверджується вище вказаними доказами, а помилки були припущені по необачності працівником відділу кадрів при оформлені заявника на роботу.
Факт, про встановлення якого просить заявник, має для нього юридичне значення, оскільки надає право на отримання пенсії.
Визнання вимог не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 209, 212, 214, 215, 256 ч.1 п.6 ЦПК України, суд
ВИРИШИВ:
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка, видана 04.05.1972 року на ім'я ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2, дійсно належить ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, яка народилася в с. Скалисте Чорноморського району АРК.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.