Справа 2-о-20/08 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
4 березня 2008 року ЧОРНОМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛИКИ КРИМ
в складе: головуючого судді - Стебівко О.І.
при секретарі - Аненко А.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Чорноморське АРК цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення приналежності правовстановлюючого документа, зацікавлена особа Управління пенсійного фонду України,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернулася до суду з заявою про встановлення факту приналежності їй трудової книжки, мотивуючи свої вимоги тим, що згідно з її паспортними даними громадянина України вона ОСОБА_2.
В трудовій книжці заявника, виданій 25.12.1980 року не правильно записали її ім'я по батькові «Искандоровна», а потрібно Іскандерівна.
В паспорті та в свідоцтві про народження її ім'я по батькові записано вірно - як „Іскандерівна ", що підтверджується копіями цих документів.
Оскільки в трудовій книжки її ім'я по батькові записано не вірно, заявник не в змозі оформити пенсію, а тому просить суд встановити факт приналежності їй трудової книжки, виданої 25.12.1980 року.
В судовому засідання заявник свої вимоги підтримала. Представник зацікавленої особи - Управління труда та соціального захисту населення Чорноморського району АР Крим, не заперечує в відношенні встановлення факту, що має юридичне значення, по заяві ОСОБА_1
Вивчивши письмові матеріали цивільної справи, заслухавши заявника, представника зацікавленої особи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню на підставі ст. 256 ч.1 п.6 ЦПК України.
Як встановлено судом, заявник ОСОБА_2 народилася 29.06.1961 року, що підтверджується копією її паспорта (а.с. 7). Під час видачі трудової книжки працівником відділу кадрів була припущена помилка в написанні її ім'я по батькові: замість вірного „Іскандерівна" записали „Іскандоровна", а при таких обставинах заявник не в змозі оформити пенсію, а тому змушена звернутися до суду з заявою про встановлення факту приналежності їй вище вказаної трудової книжки.
Та обставина, що трудова книжка, видана 25.12.1980 року, належить заявнику підтверджується копією паспорта заявника (а.с. 6), копією свідоцтва про народження (а.с. 8).
Таким чином заява підтверджується вище вказаними доказами і у суду не має підстав до сумніву, що дана трудова книжка дійсно належить заявнику.
При цьому суд приймає до уваги, що встановлення юридичного факту заявнику необхідно для оформлення пенсії.
Визнання вимог не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 169, 209, 212, 214, 215, 256 ч.1 п.6 ЦПК України, суд
ВИРИШИВ:
Заяву ОСОБА_2 задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка, видана 25.12.1980 року на ім'я ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, належить ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.