Судове рішення #3981418

Справа 2-0-24/2008 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 березня 2008 року     ЧОРНОМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛИКИ КРИМ

в складе: головуючого судді -     Стебівко О.І.

при секретарі -     Бедрицькой М. О.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в смт. Чорноморське   цивільну справу за

заявою    ОСОБА_1     про    встановлення    факту    приналежності

правовстановлюючого документа,  зацікавлена особа управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі АРК,  суд

ВСТАНОВИВ:

 ОСОБА_13вернулася до суду з заявою про встановлення факту приналежності їй трудової книжки,  мотивуючи свої вимоги тим,  що вона звернулася до Управління Пенсійного фонду України в Чорноморському районі АР Крим для оформлення пенсії,  але їй було відмовлено в прийняті документів тому,  що в трудовій книжці,  виданій 20.04.1970 року на ім'я ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1,  були допущені помилки: замість вірного прізвища „Веніченко" було записано не вірно „Виниченко".

При таких обставинах заявник не в змозі оформити пенсію за віком,  а тому просить суд встановити факт приналежності їй трудової книжки.

В судове засідання з'явився заявник,  свої вимоги підтримав.

Представник зацікавленої особи - Управління пенсійного фонду України в Чорноморському районі АР Крим,  в судове засідання не з'явився,  просить слухати справу в їх відсутність,  не заперечує відносно встановлення факту,  що має юридичне значення,  згідно заяви.

У відповідності зі  ст. 169 ЦПК України суд вважає,  що в справі є досить матеріалів про права і взаємини сторін і є можливість розглянути справу в відсутність представника зацікавленої особи.

Вивчивши письмові матеріали справи,  заслухавши заявника,  суд вважає,  що заява підлягає задоволенню на основі  ст.  256 ч.1 п.6 ЦПК України.

Як встановлено судом,  дівоча фамілія заявника ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2,  що підтверджується свідоцтвом про народження АЯ №810805.

20.04.1970 року заявнику була видана трудова книжка,  але в написані прізвища була допущена помилка замість вірного ОСОБА_3 записали ОСОБА_2.

Після одруження та отримання паспорту на нове прізвище „Набокова " в трудовій книжці було дописано нове прізвище,  про що в трудовій книжки є відмітки,  завірені печатками та підписами робітника відділу кадрів.

Та обставина,  що трудова книжка належать заявнику підтверджується вище вказаними доказами,  а помилки були припущені по необачності працівником відділу кадрів при оформлені заявника на роботу.

Факт,  про встановлення якого просить заявник,  має для нього юридичне значення,  оскільки надає право на отримання пенсії.

Визнання вимог не суперечить закону та не порушує права,  свободи чи інтереси інших осіб.

Керуючись  ст.  ст.  10,  60,  209,  212,  214,  215,  256 ч.1 п.6 ЦПК України,  суд

ВИРИШИВ:

 Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Встановити факт,  що трудова книжка,  видана 20.04.1970 року на ім'я ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1,  дійсно належить ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2,  яка народилася в с. Асфальтове Нефтегорського району Краснодарського краю.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до через суд першої інстанції шляхом подачі в  10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне

оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4  ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація