ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
28 листопада 2014 року м. Київ К/800/54648/14
суддя Вищого адміністративного суду України Юрченко В.В., розглянувши матеріали касаційної скарги Державної митної служби України на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 6 жовтня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної митної служби України, Львівської митниці Міндоходів про визнання дій протиправними, скасування наказів, поновлення на публічній службі та стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу,
в с т а н о в и в:
Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 28 жовтня 2014 року касаційну скаргу Державної митної служби України було залишено без руху, оскільки в порушення вимог частини 5 статті 213 КАС України до касаційної скарги не додано копію оскаржуваного судового рішення суду апеляційної інстанції.
Відповідачу було надано строк для усунення недоліків касаційної скарги, зазначених в ухвалі, до 18 листопада 2014 року.
Ухвалу судді Вищого адміністративного суду України від 28 жовтня 2014 року отримано представником Державної митної служби України 6 листопада 2014 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
У встановлений строк зазначені недоліки касаційної скарги відповідачем усунені не були.
Відповідно до вимог в ч. 3 ст. 214 КАС України, до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 213 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, у відповідності з п.1 ч.3 якої касаційна скарга підлягає поверненню особі, яка подала касаційну скаргу.
Керуючись ст. ст. 108, 213, 214 КАС України,
у х в а л и в:
Касаційну скаргу Державної митної служби України на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 6 жовтня 2014 року повернути Державній митній службі України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного В.В. Юрченко
суду України