Провадження № 2/200/2993/14
Справа № 200/11095/14 – ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 серпня 2014 року суддя Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Бібік М.М., розглянувши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства «Акціонерно – ОСОБА_1 «Капітал» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про звернення стягнення на предмет іпотеки,
ВСТАНОВИВ:
До Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська надійшла вказана позовна заява.
Ухвалою від 08 липня 2014 року позовна заява була залишена без руху оскільки не відповідала вимогам ст. 119 ЦПК України, а саме позивачу необхідно було:
- за умови, що позов було подано представником, вказати ім’я представника, місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, якщо такі відомі;
- вказати поштовий індекс відповідача;
- вказати номер засобів зв’язку відповідачів, якщо такі відомі;
- надати докази щодо підтвердження обставин викладених у позові, а саме:
o надати актуальний витяг з реєстраційної служби щодо реєстрації права власності на спірну квартиру;
o надати відомості щодо кількості зареєстрованих у спірній квартирі осіб.
Крім того, було звернуто увагу позивача на те, що за умови заявлених позовних вимог в якості третьої особи необхідно вказати Реєстраційну службу Дніпропетровського МУЮ та надати копії позовних заяв з додатками, для вручення останній.
Судом був встановлений дводенний строк, з моменту отримання копії ухвали, на усунення вказаних недоліків.
Зазначену ухвалу, представник позивача отримав, що підтверджується його особистим підписом у супровідному листі.
Однак а ні у встановлений дводенний строк, а ні в подальшому позивач не усунув вказані недоліки.
Відповідно до ч. ч. 2, 4 ст. 121 ЦПК України, коли позивач відповідно до вказівок судді у встановлений строк не виконає всі перелічені в ст. ст. 119, 120 ЦПК України вимоги, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві, про що суддя постановляє мотивовану ухвалу.
За таких обставин доходжу висновку про те, що заяву необхідно вважати неподаною.
Керуючись ч. ч. 2, 4 ст. 121, ст. ст. 208 – 210 ЦПК України, суддя –
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Акціонерно – ОСОБА_1 «Капітал» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про звернення стягнення на предмет іпотеки – вважати неподаною та повернути позивачу.
Роз’яснити позивачу, що після усунення вказаних недоліків він має право звернутися до суду із заявою у загальному порядку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали до апеляційного суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя М.М. Бібік