Судове рішення #39639402

                                        Справа 1423/13205/2012

УХВАЛА

про залишення без руху

12.06. 2012 року                                                                                 м. Миколаїв

Суддя Центрального районного суду м. Миколаєва Прохоров П.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою,що втратила право користування житловим приміщенням, -

встановив:

11.06.2012 року позивач звернув ся до суду із вищенаведеною позовною заявою.

Подана заява містить в собі вимоги які за своїм змістом відносяться до різних видів судочинства, зокрема вимога позивача щодо визнання особи такою, шо втратила право користування житловим приміщенням підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а вимога що до забовязання органів державної влади на вчинення певних дій - до адміністративного судочинства.

          Відповідно до ст. 15 ЦПК України: суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи щодо захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин

          Відповідно до ст. 16 ЦПК України, не допускається об'єднання в одне провадження вимог, які підлягають розгляду за правилами різних видів судочинства, якщо інше не встановлено законом.

          За таких обставин, у відповідності зі ч.4 ст.119 та ст. 121 ЦПК України, дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подальший рух позовної заяви неможливий.

Керуючись ст.ст. 121, 208-210 ЦПК України, суддя, –

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою,що втратила право користування житловим приміщенням - залишити без руху.

Повідомити позивачу про необхідність усунути викладені недоліки в строк, передбачений ч. 1 ст. 121 ЦПК України, шляхом уточнення позовної заяви.

Роз’яснити позивачу, що у випадку невиконання вказівок судді у встановлений строк позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

          

          

          Суддя                                                                                                    П.А. Прохоров




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація