ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04.07.06р. | Справа № 3/196 |
За позовом Відкритого акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Дніпрообленерго", м. Дніпропетровськ в особі Дніпропетровських міських електричних мереж, м. Дніпропетровськ
до Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровський рибгосп", смт Ювілейне, Дніпропетровський район
про стягнення 24 619 грн. 66 коп.
Суддя Юзіков С.Г.
Представники:
від позивача - Лутошкін І.О., юрисконсульт, дов.№ 506 від 10.11.2005 р.
від відповідача - Кітченков М.О., дов. від 10.05.2006р.
СУТЬ СПОРУ:
Позивач просить стягнути з Відповідача заборгованість за спожиту електроенергію у розмірі 24 126,54 грн. та заборгованість за перетоки реактивної електроенергії в розмірі 493,12 грн., що утворилась при виконанні Договору № 2770 від 10.09.2001р. про постачання електричної енергії (далі Договір), укладеного сторонами.
Заборгованість Відповідача підтверджується: Договором, звітами про споживання електроенергії, рахунками, актом звірки взаєморозрахунків, Договором №9-ОРД від 22.06.206р. про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію додатками до нього, якими погодженні графіки погашення заборгованості за спожиту активну та реактивну електроенергію в 2006р.
Позивач у позовній заяві вказав найменування Відповідача: Відкрите акціонерне товариство "Дніпропетровський рибгосп", а відповідно до Договору Абонентом (Відповідачем) є Відкрите акціонерне товариство "Дніпропетровське виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство" у додатках до Договору вказано скорочену назву Відповідача - ВАТ "Дніпропетровський рибгосп", при цьому банківські реквізити та юридична адреса, код ЄДРПОУ Відповідача співпадають.
У судовому засідання представник Відповідача надав Договір №9-ОРД від 22.06.206р. про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію та додатки до нього, якими погодженні графіки погашення заборгованості за спожиту активну та реактивну електроенергію в 2006р.
Справа згідно зі статтею 75 ГПК України розглядається за наявними у ній матеріалами.
З урахуванням викладеного, суд вважає, що провадження у справі підлягає припиненню у зв’язку з відсутністю предмету спору.
Згідно зі ст. 49 ГПК України, з урахуванням того, що Договір №9-ОРД про реструктуризацію заборгованості за спожиту електричну енергію та додатки до нього, якими погодженні графіки погашення заборгованості за спожиту активну та реактивну електроенергію в 2006р., укладено сторонами 22.06.206р., судові витрати слід покласти на Відповідача.
Керуючись ст. 22, 49, 75, п.1-1 ч. 1 ст. 80, ст. 86, 116 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Припинити провадження у справі.
Стягнути з Відкритого акціонерного товариства "Дніпропетровське виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство" (ВАТ "Дніпропетровський рибгосп") 52005, Дніпропетровська область, смт Ювілейне, вул. Теплича, 5 (код ЄДРПОУ 00476613, п/р 26000089025100 у ДОД АПБ "Аваль", МФО 305653) на користь Відкритого акціонерного товариства „Енергопостачальна компанія „Дніпрообленерго” в особі Дніпропетровських міських електричних мереж, 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 40 (код ЄДРПОУ 00130777, п/р 2600830067901 банк АБ „Кредит-Дніпро”, МФО 305749) 246 грн. 19 коп. –витрат по сплаті державного мита, 118 грн. 00 коп. –витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Видати наказ.
Суддя | С.Г. Юзіков |
|
|
|