3/381/280/14
381/734/14-п
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
19 лютого 2014 року суддя Фастівського міськрайонного суду Київської області Бартко В.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Фастівського МВ ГУМВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 187 ч.1 КУпАП, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого в СПД «Радзієвський» на посаді зварювальника,-
в с т а н о в и в :
22.01.2014 року гр. ОСОБА_1, перебуваючи під адміннаглядом, здійснив виїзд в особистих справах без дозволу органів внутрішніх справ за межі району проживання, чим порушив одне з встановлених відносно нього обмежень.
В судове засідання порушник не з’явився, повідомлений вчасно та належним чином, про, що в справі є рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, про причину неявки не повідомив.
Разом з тим, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2014 року серія КХ № 0036589, постановою Фастівського міськрайонного суду Київської області про встановлення адміністративного нагляду.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують чи обтяжують його відповідальність не виявлено, а також з метою його виховання та запобігання вчиненню нових правопорушень, вважає, що відносно нього необхідно застосувати стягнення у вигляді штрафу передбаченого санкцією статті.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, а тому з правопорушника слід стягнути 36,54 грн. розміру судового збору.
Керуючись ст.187 ч.1, 221, 283, 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП України.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170 ( сто сімдесят ) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 36, 54 грн. судового збору.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Фастівський міськрайонний суд протягом 10 днів, з дня винесення постанови.
СУДДЯ В.М.Бартко