Справа №2-0 -25/09
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 січня 2009 року Кам»янка-Бузький районний суд Львівськоі області в складі :
головуючого -судді Назаркевича М.М. , при секретарі Крикавській У.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Кам»янка-Бузька цивільну справу за заявою ОСОБА_1,ОСОБА_2 до відділу РАЦС Кам”янка-Бузького РУЮ про надання права на шлюб.
В С Т А Н О В И В:
Заявники ОСОБА_1., ОСОБА_2 звернулись до суду із заявою про надання права на шлюб, мотивуючи свої вимоги тим, що вони перебувають у фактичних шлюбних відносинах із ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителем АДРЕСА_1. В даний час ОСОБА_1. вагітна від ОСОБА_2Термін вагітності складає близько восьми місяців.
Коли вони звернулись в органи РАЦС із заявою зареєструвати їх шлюб, - отримати відмову і пораду звернутись до суду, оскільки вони ще не досягли шлюбного віку, який визначений чинним законодавством. У зв”язку із таким станом речей, вони змушені звернутись в суд із заявою про надання права на шлюб. Шлюб ОСОБА_1.із ОСОБА_2 відповідає їх інтересам. Їх батьки не заперечують проти укладення їхнього шлюбу, будуть їм матеріально допомагати.
У попередньому судовому засіданні заявники свою заяву підтримали, давши суду пояснення, аналогічні викладеним в заяві .
Заінтересована особа : Відділ РАЦС Кам”янка-Бузького РУЮ в попередньому судовому засіданні щодо задоволення заяви заперечень немає.
Заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заяву слід задоволити з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст.23 СК України право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку.
За заявою особи, яка досягла 14 років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено , що це відповідає її інтересам.
Як вбачається з матеріалів справи, на даний час заявниці ОСОБА_1 є ІНФОРМАЦІЯ_3, ІНФОРМАЦІЯ_2. її виповниться ІНФОРМАЦІЯ_4, і перебуває на обліку з приводу вагітності в Кам”янка-Бузькій ЦРП. ОСОБА_2.-ІНФОРМАЦІЯ_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. виповниться ІНФОРМАЦІЯ_5
Із пояснень сторін та матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1. та ОСОБА_2 бажають укласти шлюб, батьки заявників не заперечують проти укладення даного шлюбу.
За таких обставин, коли укладення шлюбу відповідає інтересам заявників, заперечень у заінтересованих осіб не виявлено, суд вважає, що заява підставна, її слід задоволити, надавши право на шлюб, так як це відповідає інтересам заявників, сім”ї, майбутньої родини.
Керуючись ст.ст.15 ,209,212-215,218,367ЦПК України, ст.23 СК України, районний суд
В И Р І Ш И В:
Заяву задоволити.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, надати право на шлюб з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителем АДРЕСА_1
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження надати право на шлюб з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2оку народження, жителькою АДРЕСА_2.
На рішення суду може бути подана апеляція в апеляційний суд Львівської області на протязі 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції протягом десяти днів з дня проголошення рішення через Кам”янка-Бузький районний суд.
Суддя
Оригінал рішення