Справа № 152/571/14-ц
2-о/152/37/14
У Х В А Л А
01 квітня 2014 року суддя Шаргородського районного суду Вінницької області Гаврищук А.В., вивчивши матеріали справи за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління Пенсійного фонду України у Шаргородському районі Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (далі – заявник) звернувся до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючих документів.
Відповідно до положень ч. 3 ст. 235 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду.
Згідно ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Подана заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України, з таких підстав.
Відповідно до п. 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.
Так, у заяві заявник зазначає, що навчальний заклад – Сосновецька школа ФЗУ ліквідований, а також, що колгосп «ім. Куйбишева» с. Слобода-Шаргородська Шаргородського району Вінницької області на даний час не існує, проте жодного доказу на підтвердження достовірності такої інформації заявником не надано.
Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 258 ЦПК України, до заяви додаються докази, що підтверджують викладені в заяві обставини, і довідка про неможливість відновлення втрачених документів.
В заяві ОСОБА_1 вказані вимоги ст. 258 ЦПК України недотримані.
Зокрема, заявником не додано до заяви довідки відповідного органу, підприємства, установи про неможливість внесення виправлень до документів, факт належності яких заявник просить встановити, або відмови відповідного органу, підприємства, установи щодо внесення виправлень.
Зазначені недоліки перешкоджають суду відкрити провадження у справі, а тому заяву необхідно залишити без руху і надати заявнику строк для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119, 121, 210 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління Пенсійного фонду України у Шаргородському районі Вінницької області про встановлення факту належності правовстановлюючих документів – залишити без руху.
Повідомити заявника про необхідність виправлення недоліків заяви протягом трьох днів з дня отримання нею даної ухвали, шляхом подання заяви (через канцелярію суду), яка б відповідала вимогам, встановленим ст.ст. 119 і 120 ЦПК України і роз’яснити, що в разі невиконання вимог цієї ухвали, заява буде вважатися неподаною і повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: