КИЇВСЬКИЙ МІЖОБЛАСНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
____________________________________________
01033, м.Київ, вул.Жилянська 58-б тел. 284-37-31
У Х В А Л А
26.01.09 Справа №3/116-147-08
Заступник Голови Київського міжобласного апеляційного господарського суду
Лобань О.І
розглянувши заяву головуючого судді Федорчука Р.В.
про продовження строку апеляційного провадження по справі № 3/116-147-08
за позовом Заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі:
1. Управління з контролю за використанням та охороною земель у м. Києві та Київській області, м. Київ
2. Хотівської сільської ради, с. Хотів
3. Ходосівської сільської ради, с. Ходосівка
4. Лісниківської сільської ради, с. Лісники
5. Києво –Святошинської районної державної адміністрації Київської області, м. Київ
до 1. сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрокомбінат «Хотівський»
2. Управління земельних ресурсів у Києво –Святошинському районі, Київська область
3. Києво –Святошинського районного відділу Державного земельного кадастру Київської регіональної філії Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті земельних ресурсів України», м. Київ
про визнання недійсним державних актів на право власності на земельні ділянки серії ЯЖ №№ 235971 –235997 від 04.06.2008 року та відновлення становища, яке існувало до порушення.
в с т а н о в и в :
В провадженні Київського міжобласного апеляційного господарського суду (колегія суддів: Федорчук Р.В. –головуючий, судді –Лобань О.І., Ткаченко Б.О.) знаходиться апеляційна скарга сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрокомбінат «Хотівський»на рішення господарського суду Київської області від 05.11.2008 року по справі № 3/116-147-08 (головуючий суддя –Лопатін А.В., Євграфова Є.П., Наріжний С.Ю.) за позовом Заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі: Управління з контролю за використанням та охороною земель у м. Києві та Київській області, Хотівської сільської ради, Ходосівської сільської ради, Лісниківської сільської ради, Києво –Святошинської районної державної адміністрації Київської області до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрокомбінат «Хотівський», Управління земельних ресурсів у Києво –Святошинському районі, Києво –Святошинського районного відділу Державного земельного кадастру Київської регіональної філії Державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті земельних ресурсів України»про визнання недійсним державних актів на право власності на земельні ділянки серії ЯЖ №№ 235971 –235997 від 04.06.2008 року та відновлення становища, яке існувало до порушення.
Головуючий по справі 3/116-147-08 суддя Федорчук Р.В. звернувся із заявою, в якій просить продовжити строк апеляційного провадження по справі № 3/116-147-08 у зв’язку з не явкою другого позивача, другого, третього відповідача, з підвищеною складністю даної справи, а також з необхідністю більш ретельно вивчити зібрані у справі докази, оскільки строк розгляду апеляційної скарги закінчується 27.01.2009 року.
Відповідно до ч. 2 ст. 69 ГПК України, у виняткових випадках, голова господарського суду чи його заступник має право продовжити строк вирішення спору, але не більше як на один місяць.
Враховуючи мотиви заяви, категорію та складність спору, вважаю за доцільне задовольнити дану заяву та продовжити строк апеляційного провадження по справі № 3/116-147-08 на один місяць.
Враховуючи наведене та керуючись ст.ст. 69, 86 ГПК України, -
у х в а л и в :
Продовжити строк апеляційного провадження по справі № 3/116-147-08 на один місяць.
Заступник Голови
Київського міжобласного
апеляційного господарського суду О.І. Лобань
Дата відправки