Судове рішення #39221702

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ


УХВАЛА


23 жовтня 2014 року Справа № 924/183/14


Вищий господарський суд України в складі колегії суддів:

Овечкіна В.Е. - головуючого,

Корнілової Ж.О. - доповідача,

Чернова Є.В.,

розглянувши касаційну скаргу

Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Шепетівкагаз"

на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 03.09.2014

у справі№ 924/183/14 Господарського суду Хмельницької області

за позовомДержавного територіально-галузевого об'єднання "Південно-західна залізниця"

доПублічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Шепетівкагаз",

третя особа, яка не заявляю самостійних вимог на предмет спору на стороні

відповідачаТовариство з обмеженою відповідальністю "ГАЗУКРАЇНА-2009",

простягнення 1254915,00 грн.,


ВСТАНОВИВ:


Скаржник 19.09.2014 звернувся до Вищого господарського суду України, що підтверджується поштовим штемпелем на конверті доданого до касаційної скарги, через Рівненський апеляційний господарський суд до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 03.09.2014 у справі № 924/183/14 Господарського суду Хмельницької області.

Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України з таких підстав.

Вимоги, що пред'являються до форми, змісту касаційної скарги та документів, які додаються до скарги, визначені статтею 111 Господарського процесуального кодексу України.

Згідно зі статтею 111 Господарського процесуального кодексу України, касаційна скарга подається у письмовій формі і повинна містити:

1) найменування касаційної інстанції;

2) найменування апеляційного господарського суду, постанова якого оскаржується, номер справи та дату прийняття постанови;

3) найменування особи, що подає скаргу, та іншої сторони (сторін) у справі;

4) вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права;

5) перелік доданих до скарги документів.

Не допускаються посилання у касаційній скарзі на недоведеність обставин справи.

Касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу або її уповноваженим представником.

До скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

Відповідно до частини 4 статті 111 Господарського процесуального кодексу України, якою встановлено форму і зміст касаційної скарги, до скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

До касаційної скарги скаржником не додано доказів надіслання копій скарги третій особі, яка бере участь у справі - Товариству з обмеженою відповідальністю "ГАЗУКРАЇНА-2009". Матеріали скарги не містять відміток про вручення копії касаційної скарги третій особі, що є порушенням вимог частини 4 статті 111 Господарського процесуального кодексу України.

Таким чином, касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом на підставі пункту 3 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України.

Зважаючи на викладене, скарга підлягає поверненню для належного дооформлення. Згідно з частиною 3 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України заявник, усунувши допущені процесуальні недоліки, не позбавлений права повторно подати касаційну скаргу з клопотанням про поновлення пропущеного строку, що буде вагомою підставою для прийняття її до касаційного провадження.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір", сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.

Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Шепетівкагаз" підлягає поверненню 11785,64 грн. судового збору, сплаченого платіжним дорученням № 2523 від 19.09.2014.

Враховуючи наведене та керуючись статтями 86, 110, пунктом 3 частини 1 статті 1113 Господарського процесуального кодексу України, пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України "Про судовий збір", Вищий господарський суд України,



УХВАЛИВ:


Касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Шепетівкагаз" на постанову Рівненського апеляційного господарського суду від 03.09.2014 у справі № 924/183/14 Господарського суду Хмельницької області повернути скаржнику без розгляду.

Повернути Публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Шепетівкагаз" 11785,64 грн. судового збору, сплаченого платіжним дорученням № 2523 від 19.09.2014.



Головуючий суддяОвечкін В.Е.

Судді:Корнілова Ж.О.

Чернов Є.В.








Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація