Справа № 523/15144/14-п
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"30" вересня 2014 р.
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Зудіхін О.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Суворовського РО ОГУ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, (індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1), мешкає за адресою: АДРЕСА_1
за ст.184 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ОД № 110828 від 28.09.2014 року, гр. ОСОБА_1, не виконує належним чином батьківські обов'язки по вихованню свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, який 28.09.2014 року, знаходячись на спортивному майданчику, що розташований за адресою: м. Одеса, вул. Висоцького, 16 а, палив тютюнові вироби.
Відповідальність за вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років адміністративного правопорушення, передбачена ст. 184 ч. 3 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні зазначеного правопорушення визнала повністю.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, заслухавши пояснення ОСОБА_1, суд вважає, що в її діях вбачається склад правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вина правопорушника повністю доведена та підтверджується письмовими матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії ОД № 110828 від 28.09.2014 року, поясненнями осіб, які наявні в матеріалах адміністративної справи.
При накладені стягнення за адміністративне правопорушення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Керуючись ст. ст. 184 ч.3, 38, 249, 268, 284, 294 КУпАП, суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, (індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1), визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 184 КУпАП, та застосувати адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу в доход держави в розмірі 51 грн.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, (індивідуальний ідентифікаційний номер НОМЕР_1) суму судового збору в розмірі 36 грн. 54 коп.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд м. Одеси протягом 10-ти днів з дня винесення постанови.
Постанова по справі може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з часу набрання нею законної сили.
Суддя: